Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 05.09.2018 (środa)

Horoskop dzienny – 05.09.2018 (środa). Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny  – 05.09.2018 (środa)
Źródło: iStock.com
d3ng20t

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Kariera zawodowa jest ważna, ale nie zaniedbuj życia rodzinnego. Osiągnąłeś dużo sukcesów, a jednak zapłaciłeś za to bardzo dużą cenę. Nie warto pracować ponad miarę. Jeżeli w końcu nie zwolnisz tempa stracisz coś, co liczy się naprawdę.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Jesteś zmęczony i pozbawiony energii. Winne temu są Twoje problemy z odpowiednią organizacją czasu. Nie zostawiaj ważnych spraw na ostatnią chwilę. Zacznij wcześniej chodzić spać, nie jedz w biegu i postaraj się zdrowiej odżywiać. Złe samopoczucie nie minie samo z siebie.

d3ng20t

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Brakuje Ci pewności siebie. Masz w głowie dużo świetny pomysłów, ale coś blokuję Cię przed wprowadzeniem ich w życie. Problematycznie już również powiedzenie na głos swojego zdania. Jeżeli nie zaczniesz wierzyć w siebie, będziesz mieć spory problem z osiągnieciem sukcesu. Wsparciem okażą się osoby spod znaku panny i raka. Możesz się im zwierzyć, a posłużą dobrą radą.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Masz wyrzuty sumienia. Zrobiłeś coś, z czego nie jesteś dumny, jednak stale próbujesz się usprawiedliwiać. Najlepiej będzie jeżeli zaakceptujesz taki stan rzeczy i zwyczajnie przeprosisz konkretne osoby. Ten gest zostanie doceniony, a Ty wreszcie poczujesz ulgę.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Potrzebujesz zmian. Twoje życie jest stabilne, a jednak masz wrażenie, ze tkwisz w martwym punkcie. Najwyższy czas żeby przełamać rutynę. W pracy podejmij się nowych obowiązków, a jeżeli czujesz, iż stanowisko jest zbyt mało ambitne… pomyśl czy nie warto rozejrzeć się za czymś innym. Los sprzyja również wszystkim metamorfozom wyglądu. Wyjdą Ci na plus!

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Jesteś pracowity, dobrze zorganizowany i dociekliwy. Bystrość umysłu pozwoli Ci odkryć skrywaną przez kogoś tajemnicę. Skorpiony bywają konfliktowe, jednak tym razem wstrzymaj się od nagłych wybuchów gniewu. Los wynagrodzi Cię za cierpliwość.

d3ng20t

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Przed Tobą wiele wyzwań, którym będziesz musiał stawić czoła. Zadanie nie jest proste, ale jeżeli mu sprostasz zrealizujesz dawno obrany cel. Nie bój się marzyć. To właśnie marzenia są Twoją siła napędową. Determinacja pozwoli Ci osiągnąć sukces. W rozwiązaniu problemów pomoże Ci nowy znajomy. Możesz mu zaufać.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Uważaj, masz wokół siebie zazdrośnika. Zawistna osoba tylko czeka na najmniejsze potknięcie z Twojej strony. Nie daj jej tej satysfakcji. Dokładnie sprawdzaj czy poprawnie wykonałeś powierzone obowiązki. Staraj się również wnikliwie czytać każdy dokument przed podpisaniem. Pracowitość, dokładność i upór niedługo zaowocują awansem.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Nie lekceważ innych ludzi. Fakt, że ostatnio Ci się powodzi sprawił, iż zacząłeś zmieniać nastawienie do życia. To błąd. Nie możesz patrzeć na innych z góry. Bądź pomocny i otwarty na nowe znajomości. W innym wypadku już niedługo zacznie doskwierać Ci samotność

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Nawiążesz interesującą znajomość, która poszerzy Twoje znajomości. Osoba, którą poznasz patrzy na świat w zupełnie inny sposób. Taki charakter będzie dla Ciebie interesującą inspiracją. Niewykluczone, że niedługo zaczniesz darzyć tę osobę głębszym uczuciem. Bądź ostrożny! Nie tylko tym będziesz zainteresowany pogłębieniem tej relacji.

d3ng20t

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) To dobry moment na dalekie podróże. Wydarzenia ostatnich dni dały Ci do myślenia. Nowe otoczenie sprawi, że nabierzesz dystansu i spojrzysz na sytuację pod innym kątem. Pamiętaj jednak, żeby nie podróżować samotnie. Sprawdzonymi towarzyszami będą osoby spod znaku ryb, lwa i koziorożca.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Ktoś bliski zawiódł Twoje zaufanie. Jeżeli zbyt szybko mu wybaczysz, nie wyciągnie stosownych wniosków z przykrej sytuacji. Naucz się mówi otwarcie o Twoich uczuciach. Rozchwiany emocjonalnie nie będziesz w stanie skupić się na pracy i codziennych obowiązkach. Osoby, które nie uszanują Twoich uczuć, nie są godne określać się mianem przyjaciela.

d3ng20t

Podziel się opinią

Share
d3ng20t
d3ng20t
Więcej tematów