Trwa ładowanie...
d1r0ur5
hbo
+1
25-10-2007 08:00

HBO na platformie 'n'


ITI Neovision i HBO Polska podpisały wczoraj umowę w wyniku której
od 1 stycznia 2008 pakiet kanałów HBO pojawi się w ofercie
platformy cyfrowej "n".

d1r0ur5
d1r0ur5

- Wprowadzenie HBO do oferty "n" to odpowiedź na oczekiwania abonentów - powiedział Aleksander Kutela, Prezes HBO Polska.

Do tej pory HBO dostępne było tylko na platformie cyfrowej Cyfra+ i u niektórych operatorów kablowych.

HBO (Home Box Office) oferuje w Polsce pakiet trzech kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO2 i HBO Comedy. Oferta programowa HBO obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe i wielokrotnie nagradzane seriale (Rodzina Soprano, Rzym), kontrowersyjne dokumenty oraz wydarzenia specjalne. HBO to co najmniej 30 premier w miesiącu. W paśmie prime time HBO, HBO2 i HBO Comedy emitują trzy pozycje programowe zróżnicowane pod względem gatunkowym i tematycznym.

- To, co wyróżnia HBO, to nie tylko największe hity filmowe prosto z Hollywood, ale także znakomite produkcje własne: kultowe seriale nagradzane Złotymi Globami i Emmy, oraz kontrowersyjne dokumenty w paśmie Bez cenzury. Jestem przekonany, że HBO bardzo szybko zdobędzie uznanie abonentów n - dodaje Aleksander Kutela.

d1r0ur5

W najbliższym czasie w HBO będzie można obejrzeć takie filmy, jak: Kod Da Vinci, Superman Powrót, Posejdon, V jak Vendetta, Auta, a także nowe seriale: Californication z Davidem Duchovnym i Dynastia Tudorów z Jonathanem Rhys-Meyersem oraz Trawka i Lucky Louie w HBO Comedy. Czołowym programem rozrywkowym HBO Comedy jest Na stojaka! z największymi gwiazdami polskiej sceny kabaretowej i aktorskiej. Od roku abonenci HBO mogą oglądać dokumenty (Dzieci z Dekretu, Obóz Jezusa, Psy na sprzedaż), w tym produkcje HBO Polska, takie jak Wojownik czy Istnienie w sobotnim paśmie Bez cenzury.

HBO i HBO2 nadają program 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a HBO Comedy 16h na dobę bez reklam. Program nadawany jest w stereo, w polskiej wersji językowej.

HBO powstało w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. Właścicielami HBO w Europie Środkowej są: HBO Inc., Disney oraz Sony Pictures Entertainment. W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku.

d1r0ur5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r0ur5
Więcej tematów