Trwa ładowanie...

Halloween w Google Doodle

• Z okazji Halloween Google zmieniło swoje logo
• Na stronie wyszukiwarki można zagrać w prostą grę
• W halloweenową grę można zagrać w kilkunastu krajach na świecie

Halloween w Google Doodle
d1kqdd0
d1kqdd0

Halloween w Google Doodle nie jest tylko zmienionym logo internetowego giganta, ale prostą grą w zabijanie duchów. Każdy kto dzisiaj szuka czegoś w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie zobaczy zmienione logo giganta internetu. Firma Google zmienia swoje logo z okazji różnych świąt. W Polsce ostatnio zmienione logo pojawiło się 14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Z okazji Halloween możemy wcielić się w kota z różdżką i zabijać duchy przez rysowanie odpowiednich kształtów w grze. Do przejścia jest pięć poziomów, a stopień trudności gry roście wraz z postępami. Mimo że gra jest prosta to potrafi przyciągnąć uwagę nawet na kilkanaście minut.

Google Doodle z okazji Halloween na świecie

Zmienione logo pojawia się w kilkunastu krajach na świecie. W Europie nie zobaczą wyjątkowego Google Doodle użytkownicy we Włoszech, Słowenii, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Czarnogórze, Kosowie, Albanii, Grecji, Turcji, Rosji i Norwegii.

W prostą grę można też zagrać w Kanadzie, USA, Ameryce Środkowej, Kolumbii, Peru, Chile, Argentynie i Urugwaju. Z okazji anglosaskiego święta zmienione logo zobaczą też mieszkańcy Pakistanu, Bangladeszu, Sri Lanki, Wietnamu, Malezji, Filipin, Tajwanu, Korei Płd., Japonii i oczywiście anglosaskich Australii oraz Nowej Zelandii.

d1kqdd0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kqdd0
Więcej tematów