Trwa ładowanie...
dw3ssrn

Gajos wystąpi w Chorzowie

dw3ssrn
dw3ssrn

W Chorzowie trwa "Trzeci wakacyjny przegląd przedstawień i filmów". Imprezę zainaugurował maraton filmowy zatytułowany "Janda, Wajda i ... Oskar - spotkanie nie tylko na filmowym planie". Zaprezentowano filmy Wajdy: "Człowiek z marmuru", "Ziemia obiecana" i "Pan Tadeusz". Publiczność spotkała się też z Krystyną Jandą.
Widzowie obejrzeli również przedstawienie w reż. Andrzeja Domalika "Maria Callas. Lekcja śpiewu". W roli tytułowej wystąpiła Krystyna Janda.
W czwartek, 24 sierpnia, wielbiciele teatru mogą zobaczyć "Mszę za miasto Arras" z Januszem Gajosem w reż. Krzysztofa Zaleskiego, W piątek przygotowano spektakl "Tatum" w reżyserii Marka Sikory, w którym wystąpią Joanna Żółkowska i Gajos.
"Ożenek" wyreżyserowany przez Andrzeja Domalika zostanie zaprezentowany 26 sierpnia. W spektaklu z Gajosem zagrają znane gwiazdy m.in. Władysław Kowalski, Edyta Olszówka, Franciszek Pieczka i Joanna Żółkowska.
Po każdym spektaklu zapowiadane są spotkania aktorów z publicznością. Karnety na "Przegląd" kosztują 120 i 80 złotych. Można je nabyć w kasie Teatru Rozrywki w Chorzowie.
*Nowe ZagłębieNowe Zagłębie*
(af/pm)

dw3ssrn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw3ssrn
Więcej tematów