Trwa ładowanie...
d3wfyq1

Eminem znowu przed sądem

Eminem (AFP)
5 lat więzienia grozi amerykańskiemu gwiazdorowi sceny rap - Eminemowi, oskarżonemu o grożenie bronią podczas kłótni w publicznym miejscu - informuje serwis BBC News.

d3wfyq1
d3wfyq1

Do incydentu doszło rok temu na jednym z parkingów, kiedy to Marshall Mathers, fanom znany jako Eminem, wyciągnął pistolet podczas sprzeczki z członkami muzycznej grupy Insane Clown Posse.

W kwietniu br. zdobywca 4 nagród Grammy został poddany pod 2-letni nadzór sądowy. Wtedy wyrok zapadł w podobnej sprawie. Eminemowi udowodniono nielegalne posiadanie broni oraz grożenie mężczyźnie, którego raper oskarżał o zalecanie się do jego żony - Kimberly.

Obecna rozprawa toczy się w Oakland w Kaliforni. Pozbawienie wolności może bardzo negatywnie odbić się na karierze amerykańskiego muzyka. Już kwietniowe orzeczenie sądu pozbawiło go możliwości opuszczania Stanów Zjednoczonych bez ubiegania się o specjalne pozwolenie. Co prawda zaplanowano kolejne tournee rapera po Japonii i Wielkiej Brytanii w sierpniu br., ale kolejny wyrok może w poważnym stopniu zakłócić jego przebieg. (and)

d3wfyq1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wfyq1
Więcej tematów