WP

Elton John wystąpi w Krakowie

Minęło już ponad 50 lat odkąd Elton John wydał swoją pierwszą płytę. Artysta wciąż tworzy muzykę, a już dziś wystąpi w Kraków Arenie. Bilety są nadal dostępne. Nie wiadomo, kiedy powtórzy się taka okazja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elton John
Elton John (PAP/EPA, Fot: Victor Lerena)
WP

Już dziś w Krakowie odbędzie się koncert Eltona Johna. Artysta zdobył w swojej karierze wiele prestiżowych nagród, m.in. Oscara i Grammy. Jako jedyny w historii kompozytor muzyki rozrywkowej otrzymał nagrodę Royal Academy of Music. Jego kariera trwa już ponad 50 lat i wciąż nie gaśnie, na jego koncerty przybywają tłumy. Dotychczas wydał już ponad 30 albumów, które rozeszły się w nakładzie ponad 300 mln na całym świecie.

Podczas tegorocznych koncertów Elton John wykonuje zwykle ok. 23 utworów. Możemy liczyć na to, że usłyszymy takie hity jak „Rocket Man”, „Your Song”, „Bennie and the Jets”, „Tiny Dancer” czy „Goodbye Yellow Brick Road”. Artysta zaprezentuje także materiał z ostatniej płyty „The Diving Board”, wydanej w 2013 roku.

Do Kraków Areny fani Eltona Johna mogą dojechać autobusem linii 128 lub tramwajami linii 1, 14 i 22. Na zmotoryzowanych czeka parking (wjazd od ulicy Lema) czynny od godziny 16 i płatny 30 zł.

WP

Krakowski koncert rozpocznie się o godzinie 19.30. Bilety na koncert są nadal dostępne – można je zakupić w cenie od 195 do 595 zł na stronie www.eventim.pl.

Polub WP Wiadomości
WP
WP