Eksplozja w Strefie Gazy

Dwóch Palestyńczyków zginęło w centralnej części Strefy Gazy w eksplozji - poinformowała palestyńska służba zdrowia.

Wybuch nastąpił w domu mieszkalnym, zabijając dwóch mężczyzn w wieku około 20 lat. Przyczyny eksplozji nie są znane.

Rzecznik armii Izraela wykluczył, że Palestyńczycy padli ofiarą działań izraelskiego wojska. Podkreślił, że w sobotę w Strefie Gazy nie prowadzono żadnych operacji.

Źródło artykułu: WP Wiadomości
Wybrane dla Ciebie