Trwa ładowanie...
dw1dzrk

Do Serocka statkiem tylko z Żerania

- Wisła znów spłatała psikusa miłośnikom wypoczynku na wodzie, którzy chcą się wybrać w najbliższy weekend na rejs wycieczkowy do Serocka. Z powodu zbyt niskiego poziomu wody statek będzie wypływał z Żerania - poinformował WawaLove.pl Igor Krajnow z Zarządu Transportu Miejskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do Serocka statkiem tylko z Żerania
(WawaLove.pl)
dw1dzrk

Poziom wody w Wiśle jest tak niski, że statek nie mógłby przepłynąć przez próg w żerańskiej śluzie. Dlatego w czasie najbliższych rejsów, czyli w piątek 10 lipca, sobotę 11 lipca i w niedzielę 12 lipca będzie zabierał pasażerów do Serocka z Żerania. Czekać będzie na nich już poza śluzą, w okolicach przystanku autobusowego Zakłady Zbożowe 02 na ul. Płochocińskiej.

Pasażerowie, którzy mają wykupione bilety na rejsy w tych dniach, zostaną dowiezieni na Żerań bezpłatnym autobusem. Autobus będzie odjeżdżał z przystanku Torwar 07 (na pętli) o godz. 9.00.

Rejsy także będą się kończyły na Żeraniu. Pasażerowie stamtąd również zostaną bezpłatnie dowiezieni na Torwar. Autobus będzie odjeżdżał z przystanku Zakłady Zbożowe 02 ok. godz. 17.45. W drodze powrotnej autobus będzie się dodatkowo zatrzymywał na przystankach: Żerań FSO 03 oraz Most Gdański 01.

Wcześniej ZTM zawiesił - do odwołania - kursowanie promu Słonka, który pływa między Cyplem Czerniakowskim a Saską Kępą.

dw1dzrk

Podziel się opinią

Share
dw1dzrk
dw1dzrk