Trwa ładowanie...

Detektyw Rutkowski sprzedaje willę

Najsłynniejszy polski detektyw sprzeda dom - tak intrygujące ogłoszenie pojawiło się w prasie.

Detektyw Rutkowski sprzedaje willęŹródło: AFP
d1opaqf
d1opaqf

Chodzi o rezydencję pod Wiedniem, która w wyniku sprawy rozwodowej przypadła mojej żonie - wyjaśnia nam były poseł Krzysztof Rutkowski. Budowałem ją, mieszkałem w niej i mam do niej duży sentyment, stąd sugestia w ogłoszeniu, że sprzedaję swój dom. Moja była żona Anna, po połączeniu naszych firm, przeniosła się do Łodzi, dlatego rezydencja pod Wiedniem stała się zbędna.

Rezydencja ma 17 lat i 480 metrów kw. Rutkowski chce ją sprzedać za 300 tysięcy euro lub wynająć. Właśnie zgłosił się kontrahent z Niemiec i trwają negocjacje.

Detektyw dodał, że za miesiąc zamierza się wprowadzić do 450-metrowej, luksusowej willi na łódzkim Zielonym Romanowie, która jest więcej warta niż rezydencja w Austrii. Wyposażona jest w superkuchnię, ogromny salon i siłownię, a ozdobą wnętrza są stalowe schody.

Detektyw był w wybornym humorze, bowiem wczoraj Sąd Rejonowy w Katowicach ograniczył mu nadzór policyjny. Oznacza to, że w komisariacie będzie się meldował tylko dwa razy w tygodniu, a nie - jak dotąd - cztery. Sąd wziął pod uwagę, że dla Rutkowskiego, który działa na terenie całego kraju, kłopotliwe jest częste meldowanie się w łódzkim komisariacie. Natomiast paszport detektywa nadal pozostanie w dyspozycji sądu.

(wp)

d1opaqf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1opaqf
Więcej tematów