Trwa ładowanie...
d3q8fsw
Policja

"Damski bokser" trafił do aresztu

• 65-latek podejrzany o pobicie znajomej i znęcanie się nad żoną i ciotką trafił do aresztu
• Pokrzywdzona wymaga teraz długiego leczenia szpitalnego
• Mężczyzna był już wcześniej karany za znęcanie się nad kobietami
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Damski bokser" trafił do aresztu
(WP, Fot: Zenon Kubiak)
d3q8fsw

Policjanci z Chorzowa zatrzymali 65-latka podejrzanego o pobicie znajomej i psychiczne oraz fizyczne znęcanie się nad żoną i ciotką. Mężczyzna był już wcześniej karany za znęcanie się nad kobietami.

W miniony czwartek do chorzowskich funkcjonariuszy zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że w mieszkaniu jej matki przebywa agresywny mężczyzna. Na miejscu mundurowi zastali matkę kobiety, która wezwała ich na interwencję. Miała ona na ciele liczne ślady pobicia, więc policjanci wezwali pomoc medyczną. Okazało się, że wymaga ona długiego leczenia szpitalnego.

Pokrzywdzona została dotkliwie pobita przez swojego 65-letniego znajomego. Funkcjonariusze zatrzymali już mężczyznę odpowiedzialnego za to przestępstwo. Udało im się również ustalić, że był on agresywny wobec swojej żony i ciotki, a także stosował przemoc wobec najbliższych.

Na jaw wyszedł również fakt, że mężczyzna, kontaktując się z kobietami, złamał prokuratorski zakaz zbliżania się i łamał zakaz opuszczania mieszkania. Wczoraj został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

d3q8fsw

Podziel się opinią

Share
d3q8fsw
d3q8fsw
Więcej tematów