Trwa ładowanie...
d1opek1
czwórka
+1
21-09-2007 08:00

Czwórka wprowadza informacyjny program rozrywkowy


Telewizyjna Czwórka chce zaproponować widzom alternatywny serwis
informacyjny. W czasie trwania "Faktów" i "Wiadomości" stacje
pokaże "Happy Hour" dynamiczny przegląd wydarzeń, plotek i
komentarzy w wersji rozrywkowej.

d1opek1
d1opek1

Program będzie emitowany na żywo od poniedziałku do czwartku o 19.00. W piątek zaś - pod tytułem "Happy Hour Weekly" - prezentowany będzie skrót najciekawszych materiałów z mijającego tygodnia.

Stałymi pozycjami programu będą przegląd prasy, plotki z życia gwiazd oraz przegląd hitów telewizyjnych, a w nim: lekkie i dowcipne komentarze i rankingi - kto wyleciał z programu, jak sobie radzą prowadzący, jak są ubrani itp.

W każdym wydaniu gościć będą eksperci - np. stylista, wizażysta, dziennikarz, psycholog, którzy będą komentować prezentowane materiały.

Osobna pozycja to reportaże, których tematami będą modne gadżety, miejsca i style - co jest trendy, o czym się mówi, co się kręci/nosi/pije, czym i dokąd się jeździ. Reporterzy rejestrować będą rozmaite nowe zjawiska i tendencje - od kursu tańca brzucha po wzór tatuażu. Będą podglądać codzienne życie miasta. Odwiedzą plany najnowszych filmów, seriali czy programów. Dostarczać będą widzom najświeższe newsy z ekskluzywnych imprez, a także wyniki zabawnych sond ulicznych.

d1opek1

Gospodarze magazynu, Małgorzata Kosik i Wojtek Jermakow, będą przedstawiać, komentować i pointować materiały, a jednocześnie prowadzić ze sobą niekonwencjonalną polemikę.

Rozmowy dotyczyć będą wszystkiego co jest "trendy". Charakterystyczny dźwięk zegarka nadawać będzie tempo i charakter całości, odliczając chwile do wyemitowania następnego materiału, a w finale - do zapowiadanego hitu dnia.

Program zadebiutuje na antenie 1 października.

d1opek1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1opek1
Więcej tematów