Trwa ładowanie...
d4bklha

Co dziś w TV?

Program TV na dziś. Zobacz, co warto obejrzeć w telewizji 17.07.2018
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co dziś w TV? 17.07.2018
Co dziś w TV? 17.07.2018 (iStock.com)
d4bklha

Fanom kina akcji z pewnością przypadnie do gustu kultowy film sensacyjny z 1985 roku „Rocky IV”, zwolennikom SF polecamy film „X-Men: Pierwsza klasa”, a chcącym poczuć dreszcz emocji proponujemy thriller „Krawiec z Panamy”. 17.07 przed nami również serial „Na Wspólnej”, teleturniej „Milionerzy” oraz talk show „Kuba Wojewódzki”.

„Rocky IV” – TVP2, godz. 20:40

Do USA z przyjeżdża mistrz Związku Radzieckiego w boksie – Ivan Drago (Dolph Lundrgen). Rywal Rocky’ego Apollo Creed (Carl Weathers) chcąc efektownie zakończyć karierę decyduje się na pokazową walkę z Drago. Niestety, w wyniku ciężkich obrażeń Apollo umiera na ringu. Chcąc pomścić śmierć przyjaciela Rocky (Sylvester Stallone) wybiera się w podróż do ZSRR, aby stoczyć największą i najniebezpieczniejszą walkę swojego życia.

d4bklha

„Krawiec z Panamy” – TVN, godz. 21:30

Bezlitosny brytyjski szpieg Andy Osnard (Pierce Brosnan) zostaje wypędzony do Panamy w celu rozbicia mafii narkotykowej. Po dotarciu na miejsce usiłuje pozyskać do współpracy obracającego się w sferach rządowych krawca. Mężczyzna nie jest jednak tym, za kogo się podaje i wciąga agenta w aferę, której konsekwencją może być wybuch międzynarodowego konfliktu.

„X-Men: Pierwsza klasa” – Polsat, godz. 20:10

Historia rozpoczyna się w czasach młodości Erika Lensherra (Magneto) i Charlesa Xaviera (Profesor X). Młodzi mutanci po odkryciu w sobie niezwykłych mocy decydują się połączyć siły w celu zniszczenia zagrożenia dla świata, jakim może być III Wojna Światowa. Niestety, z biegiem czasu różnice między nim okazują się silniejsze, co skutkuje poważnym konfliktem.

d4bklha

Podziel się opinią

Share

d4bklha

d4bklha
Więcej tematów