Trwa ładowanie...
d3dhupc
mycie
22-03-2002 18:17

Brytyjski chuch - to jest to!

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii szczycą się najświeższym oddechem w Europie, wynika z badań opublikowanych w związku z Krajowym Tygodniem Świeżego Oddechu, który rozpocznie się 25 marca w Wielkiej Brytanii.

d3dhupc
d3dhupc

Sondaż przeprowadzony został przez Taylor Nelson Sofres European Cosmetics and Toiletries Database we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Jak wynika z opublikowanych materiałów, 28 milionów mieszkańców Europy przynajmniej raz w tygodniu używa płynu do płukania ust. W Wielkiej Brytanii kobiety bardziej zaangażowane są w utrzymanie świeżego oddechu niż mężczyżni; płynu do płukania ust używa tam 3 mln kobiet, mężczyzn tylko 2 mln 700 tys.

43% mieszkańców Wielkiej Brytanii jako główny powód używania pasty do zębów wskazuje chęć posiadania świeżego oddechu.

Według analityka Matta Stockbridge, wyższy odsetek osób szczycących się świeżym oddechem w Wielkiej Brytanii w porównaniu z mieszkańcami innych krajów europejskich może wynikać z różnic kulturowych, takich jak dieta.

Dodatkowe dane wskazują, że przeciętny Brytyjczyk kupuje nową szczoteczkę do zębów dwa razy w roku. Nadal największą popularnością cieszą się tradycyjne szczoteczki do zębów, które kupuje 80% nabywców. (mk)

d3dhupc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dhupc
Więcej tematów