Trwa ładowanie...
d3uicig

Brytyjski chuch - to jest to!

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii szczycą się najświeższym oddechem w Europie, wynika z badań opublikowanych w związku z Krajowym Tygodniem Świeżego Oddechu, który rozpocznie się 25 marca w Wielkiej Brytanii.

Share
d3uicig

Sondaż przeprowadzony został przez Taylor Nelson Sofres European Cosmetics and Toiletries Database we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Jak wynika z opublikowanych materiałów, 28 milionów mieszkańców Europy przynajmniej raz w tygodniu używa płynu do płukania ust. W Wielkiej Brytanii kobiety bardziej zaangażowane są w utrzymanie świeżego oddechu niż mężczyżni; płynu do płukania ust używa tam 3 mln kobiet, mężczyzn tylko 2 mln 700 tys.

43% mieszkańców Wielkiej Brytanii jako główny powód używania pasty do zębów wskazuje chęć posiadania świeżego oddechu.

d3uicig

Według analityka Matta Stockbridge, wyższy odsetek osób szczycących się świeżym oddechem w Wielkiej Brytanii w porównaniu z mieszkańcami innych krajów europejskich może wynikać z różnic kulturowych, takich jak dieta.

Dodatkowe dane wskazują, że przeciętny Brytyjczyk kupuje nową szczoteczkę do zębów dwa razy w roku. Nadal największą popularnością cieszą się tradycyjne szczoteczki do zębów, które kupuje 80% nabywców. (mk)

d3uicig

Podziel się opinią

Share
d3uicig
d3uicig
Więcej tematów