Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Biowitalny urlop w SPA

Są miejsca, gdzie zwalnia czas, łatwo przychodzi zdrowy sen i błogi relaks. Warto odwiedzić jedno z nich dla zdrowia i urody.

Share
Biowitalny urlop w SPA
Źródło: Materiały prasowe
d1xs04s

Świat pędzi, a my z nim. Angażująca praca, mnogość obowiązków, zalew informacji, częste podróże… A w efekcie - stres i zmęczenie. Tym bardziej troszczmy się o siebie, dbajmy o odpoczynek, róbmy sobie drobne przyjemności. W najlepszym od lat holistycznym SPA w Polsce w hotelu Manor House SPA można wzmocnić siły witalne, przywrócić wewnętrzną równowagę i zregenerować organizm. A wszystko w zgodzie z naturą.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Urokliwie położony kompleks hotelowy Manor House SPA ** Pałac Odrowążów w mazowieckich Chlewiskach łączy wspaniałą, polską historię (pierwsze wzmianki sięgają XII w.) ze współczesnym luksusem i dobrną energią natury. Jego wyjątkowa aura sprawia, że każda spędzona tu chwila pomaga w osiągnięciu dobrostanu. Zgodnie z holistyczną filozofią na organizm człowieka patrzy się tu całościowo, a o Gości dba na każdym poziomie. To wyjątkowe podejście zaowocowało stworzeniem Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® z innowacyjnym programem odmładzającym. Bazuje on na fenomenie ludzkiego organizmu – jego umiejętności do autoregeneracji. Stosowane metody pobudzają procesy samouzdrawiania, skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii w ciele.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

To także Polskie Centrum Biowitalności, bowiem oddziaływanie energetyczne jest tu nawet 5-krotnie większe od neutralnego dla człowieka poziomu. Przebywanie w miejscach o wysokiej biowitalności pozytywnie wpływa na stan zdrowia, wydajność organizmu i dobre samopoczucie. Czas spędzony w biowitalnym Manor House SPA jest bezcenny dla organizmu – wzmacnia siły witalne, sprzyja regeneracji sił, poprawie zdrowia i ogólnej kondycji organizmu, wzmaga także motywację do działania.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W Biowitalnym SPA godne polecenia są m.in.: oczyszczające kąpiele żywiczne, lecznicze kąpiele ofuro w wysokich wannach (również dla dwojga), akupresura magnetyczna za pomocą baniek HACI, całkowicie naturalne masaże twarzy bańką próżniową o efekcie porównywalnym do botoksu czy wielowymiarowa terapia czaszkowo-krzyżowa - jedna z najbezpieczniejszych metod redukujących stres i przywracających równowagę organizmu, która także znakomicie poprawia nastrój i przywraca radość życia. Warto skorzystać z Łaźni Rzymskich z seansami w płótnach i nocnym saunowaniem, bezchlorowego basenu z idealną dla skóry wrażliwej wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego oraz Gabinetów Bioodnowy z szeroką gamą oryginalnych zabiegów, w tym energetycznych terapii, szerokiego wyboru masaży i SPA dla włosów. Niezwykłym przeżyciem są koncerty na misy i gongi tybetańskie

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Manor House SPA jest prawdziwą enklawą ciszy i spokoju. Jest to hotel dla dorosłych (przyjmuje Gości powyżej 12 roku życia), przyjazny weganom i alergikom. Otacza go przepiękny, zabytkowy park z energetycznym Ogrodem Medytacji, Witalną Wioską® SPA i wieloma miejscami do relaksu na świeżym powietrzu. W zabytkowej Stajni Platera mieści się restauracja serwująca tradycyjną polską kuchnię, menu wegańskie oraz Dietę Życia łączącą różne style odżywiania w tym dietę niełączenia i zgodną z grupą krwi. Do kompleksu należy także stajnia koni z bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nawet kilkudniowy pobyt w Manor House SPA ma dobroczynny wpływ na organizm. Już dziś warto zadbać o siebie - zawsze jest dobry czas na biowitalny urlop.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1xs04s

Podziel się opinią

Share
d1xs04s
d1xs04s
Więcej tematów