Trwa ładowanie...
dlgmvv6
plus
14-08-2007 08:00

Big Brother 4.1. z siecią Plus


Plus został wyłącznym partnerem telekomunikacyjnym reality show Big
Brother 4.1, którego emisja rozpocznie się 2 września br. na
antenie telewizyjnej Czwórki.

dlgmvv6
dlgmvv6

Endemol Polska podpisał umowę o wyłącznej współpracy z firmą Polkomtel S.A., operatorem sieci komórkowej Plus, w zakresie sponsoringu i obsługi telekomunikacyjnej programu Big Brother 4.1, który pojawi się na antenie Czwórki 2 września br. o godz. 20.00.

Kooperacja sieci Plus oraz Endemol obejmuje sponsoring, usługi streamingu oraz dostarczania contentu z Big Brother 4.1 do telefonów komórkowych.

"Plus, będący liderem w dziedzinie telefonii komórkowej, zastosuje wiele nowinek technologicznych, które uatrakcyjnią i przybliżą fanom program Big Brother 4.1. Na tym etapie nie możemy zdradzić technologicznych rozwiązań, które będą integralną częścią programu, ale zapewniamy, że w dużym stopniu podniosą one atrakcyjność całego przedsięwzięcia" - powiedział Ryszard Sibilski, Prezes Endemol Polska.

"Współpraca przy realizacji reality show Big Brother 4.1 to niezwykle ciekawe przedsięwzięcie" - powiedział Marek Drabik, Dyrektor ds. Kontentu w Polkomtel S.A. - Przez ostatnie lata obserwowaliśmy, jak bardzo technologia zmieniała kolejne edycje Big Brothera w różnych krajach na świecie, przyczyniając się do podniesienia stopnia interaktywności tego programu. Sponsoring oraz współpraca z Big Brother 4.1 to dla nas możliwość nadania poprzez usługi Plusa nowego wymiaru polskiej edycji popularnego programu.

dlgmvv6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlgmvv6
Więcej tematów