Bat na gapowiczów

(PAP)
Co piąty wrocławianin ma niezpłacony mandat za jazdę środkami komunikacji miejskiej na gapę. Łącznie gapowicze są winni miastu ponad 51 milionów zł.

Obraz
Źródło zdjęć: © PAP

We Wrocławiu rusza akcja ściągania długów. Kto nie zapłacił, może się spodziewać, że do jego drzwi zapuka windykator...

Obraz
Wybrane dla Ciebie