Trwa ładowanie...
d4ghc7l
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Barbara Bush trafiła do szpitala

Barbara Bush, żona byłego prezydenta USA George' a H.W. Busha, została hospitalizowana z powodu problemów z oddychaniem - poinformowało w komunikacie biuro jej męża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Bush
Barbara Bush (AFP, Fot: Tom Pennington)
d4ghc7l

"Była Pierwsza Dama USA została przyjęta do Szpitala Metodystów w Houston na leczenie związane z problemami z układem oddechowym" - głosi komunikat.

Biuro George'a H.W. Busha zapewniło, że 88-letnia Barbara Bush jest w dobrym nastroju i pod świetną opieką medyczną. Według amerykańskich mediów, stwierdzono u niej objawy początkowego stadium zapalenia płuc.

Podczas prezydentury jej męża, w latach 1989-1993, pani Bush cieszyła się dużą sympatią wśród swych rodaków. Jej syn, George W.Bush, był prezydentem USA od 2001 do 2009 roku.

d4ghc7l

Podziel się opinią

Share

d4ghc7l

d4ghc7l
Więcej tematów