Trwa ładowanie...
d1z5a2p

AWSP dziękuje za wierność

Szef komitetu AWSP Andrzej Wiszniewski - z prawej(PAP/Przemek Wierzchowski)
Szef komitetu AWSP Andrzej Wiszniewski oświadczył, że komitet Akcji zakończył działalność. Wiszniewski wyraził jednocześnie nadzieję, że ugrupowania tworzące AWSP utworzą jedną
partię.

Share
d1z5a2p

Na ostatniej konferencji komitetu wyborczego AWSP, która odbyła się w czwartek, Wiszniewski podziękował wyborcom, którzy głosowali na Akcję, za wierność, ponieważ - jak powiedział - wierność w polityce jest unikalna.

Moja misja została zakończona - powiedział Wiszniewski. Dodał, że do formalnego rozwiązania komitetu potrzebne są jeszcze prace operacyjne, ale działań politycznych komitet prowadzić nie będzie.

Prof. Wiszniewski wyraził nadzieję, że dojdzie do stworzenia jednej partii z ugrupowań tworzących AWSP. Mam nadzieję, że uda się to, co nie udało się po zwycięstwie w 1997 r. - stworzenie jednej partii - powiedział. Będę w tym kierunku starał się pracować - dodał polityk.

Rzecznik komitetu AWSP Ryszard Czarnecki pogratulował zwycięzcom wyborów i zapowiedział, że istotnym celem AWSP są teraz przyszłoroczne wybory samorządowe. (reb)

d1z5a2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z5a2p
d1z5a2p
Więcej tematów