Awaria Twittera. Duży problem w Polsce

W Polsce użytkownicy Twittera skarżą się na problemy. Niemożliwe jest korzystanie z jednej z podstawowych funkcjonalności.

INDIA - 2023/02/03: In this photo illustration, the Twitter logo is seen displayed on a mobile phone screen. (Photo Illustration by Idrees Abbas/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)Awaria Twittera w Polsce.
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images

Doniesienia o problemach Twittera pojawiają się coraz częściej. W serwisie Downdetector potwierdzonych zostało już kilkaset zgłoszeń użytkowników, a ich liczba rośnie. Do południa sięgnęła niemal tysiąca.

Blisko tysiąc użytkowników zgłosiło do południa awarię Twittera.
Blisko tysiąc użytkowników zgłosiło do południa awarię Twittera. © Downdetector

"Znakomita większość zgłoszeń spłynęła z okolic Poznania, Wrocławia, Warszawy i Krakowa, ale pojedyncze sygnały pochodzą także z innych rejonów" - pisze portal dobreprogramy.pl, podkreślając jednak, że najpewniej chodzi o awarię w całej Polsce.

Użytkownicy skarżą się na jeden, ale kluczowy problem - nie pojawiają się na głównej osi czasu kolejne wpisy. Zamiast tego widoczny jest jedynie komunikat: Witaj na Twitterze.

Awaria Twittera.
Awaria Twittera. © Twitter

W praktyce w tej formie Twitter jest bezużyteczny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sztuczna inteligencja w rekrutacji. Zachowanie kandydata wiele zdradzi systemowi

Źródło artykułu: WP Wiadomości
Wybrane dla Ciebie