Trwa ładowanie...
d279kex

Arka Noego wspiera edukację

"Wakacje cały rok" Arki Noego to płyta, z której część dochodów zostanie przekazana na edukacyjną Wszechnicę Internetową dla uczniów, studentów i nauczycieli. Wszechnica powstaje dzięki staraniom Fundacji Wyzwania.

d279kex
d279kex

Obok płyty w albumie "Wakacje cały rok" znajdzie się książeczka z pełnym składem zespołu oraz tekstami śpiewanych przez dzieci piosenek. Słowa i muzykę napisał Robert Friedrich. Płyta jest dostępna we wszystkich placówkach pocztowych w Polsce.

Wszechnica Internetowa, powstająca pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, prowadzić będzie kursy, szkolenia, studia podyplomowe i inne formy kształcenia z wykorzystaniem Internetu.

Wstępne porozumienie o współpracy w tym zakresie z Fundacją Wyzwania podpisała już w imieniu Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego jego dziekan, prof. Alicja Siemak- Tylikowska.

Jak powiedział prezes Fundacji Wyzwania Adam Kowalski, współpracę podjęły także Instytut Badań Literackich PAN i Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej. (an)

d279kex
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d279kex
Więcej tematów