Trwa ładowanie...
d4nc1r2
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Afrykański narkotyk w Polsce

Do Polski przemycany jest dotąd prawie u nas nieznany [ narkotyk ]( https://portal.abczdrowie.pl/klasyfikacja-narkotykow ) o nazwie khat - alarmuje "Rzeczpospolita".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Afrykański narkotyk w Polsce
(KWP Olsztyn)
d4nc1r2

Khat, czyli czuwaliczka jadalna uchodzi za naturalny odpowiednik amfetaminy. Działa na układ nerwowy, powodując euforię, rozluźnienie. Uzależnia - informuje gazeta.

Narkotyk nadawany jest w Afryce, najczęściej w Etiopii i u nas odbierany, m.in. na Lubelszczyźnie czy Podkarpaciu. W tym roku policjanci z CBŚP już kilkakrotnie wpadli na trop przesyłek zawierających tę narkotyczną roślinę.

d4nc1r2

Podziel się opinią

Share

d4nc1r2

d4nc1r2
Więcej tematów