Trwa ładowanie...
Adam Bielan gościem programu "Tłit"

Adam Bielan gościem programu "Tłit"

Zapraszamy na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dzisiaj gościem programu jest europoseł PiS Adam Bielan.
Share
d4m4lb1

Co dziś w programie? 38,5 proc. badanych jest przekonanych, że Jarosławowi Kaczyńskiemu uda się zapanować nad koalicjantami, a Zjednoczona Prawica przetrwa do końca kadencji Sejmu - wynika z sondażu pracowni IBRiS przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej".

Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym sondażu United Survey na zlecenie Wirtualnej Polski niezmiennie prowadzi. Partia Jarosława Kaczyńskiego cieszy się identycznym poparciem jak w badaniu sprzed 2 tygodni. Nadal jednak ma ten sam problem: nie uzyskuje większości zdolnej do rządzenia.

d4m4lb1

Według najnowszego sondażu United Survey dla WP, PiS mogłoby liczyć na 33,5 proc. głosów. Tuż za partią Jarosława Kaczyńskiego uplasowałaby się największa formacja opozycyjna - Koalicja Obywatelska (19,3 proc.). Podium domykałby Szymon Hołownia - jego Polska 2050 cieszy się zaufaniem 14,6 proc. ankietowanych.

Zapytamy także o doniesienia mediów ws. rzekomego piątkowego spotkania Adama Bielana z Jarosławem Kaczyńskim. Z informacji Interii wynika, że uczestniczył w nim także Kamil Bortniczuk. Politycy mieli widzieć się z prezesem PiS niedługo po zebraniu ścisłych władz partii.

Nowe obostrzenia

22 lutego, kilka godzin przed północą, rząd opublikował najnowsze rozporządzenie w sprawie ograniczeń, nakazów i zakazów antycovidowych. Większość przepisów wchodzi w życie "z dniem następującym po dniu ogłoszenia", czyli we wtorek 23 lutego.

Kogo obejmą nowe obostrzenia? W pierwszej kolejności osoby wracające do Polski z zagranicy. Nowe obostrzenia dotyczą też m.in. kasyn i lecznictwa uzdrowiskowego.

d4m4lb1

Podziel się opinią

Share
d4m4lb1
d4m4lb1
Więcej tematów