Trwa ładowanie...
d1oiv5n
Gazeta Polska Codziennie
wróżby

Aaa klątwę tanio sprzedam

Za odpowiednią opłatą można zdjąć z siebie klątwę czy rzucić urok na wroga. Usługi wróżbiarskie mnożą się w Internecie - alarmuje "Gazeta Polska Codziennie".
Share
d1oiv5n

W sieci można znaleźć oferty zdejmowania klątw z osób, domów, biur, firm, terenów pod zabudowę wraz z oczyszczaniem energetycznym. Cena usługi: 200 zł. Sprawdzenie, czy klątwa rzeczywiście została rzucona - bezpłatnie. Jeśli ktoś chce zrobić komuś krzywdę, też znajdzie odpowiednią ofertę. "Wykonywanie obrzędów rzucania złych klątw" kosztuje tyle, ile SMS.

Tomasz Teluk, założyciel Instytutu Globalizacji, tłumaczy, że środowisko wróżbiarskie trafiło w rynek. - Jak jest podaż, to i popyt się znajdzie. Jeśli wytwarzamy taką atmosferę, że dzieją się rzeczy nie z tego świata i nikt nie jest w stanie nam tego wytłumaczyć, to będą ludzie, którzy skłonią się ku magii. Żerowanie na takiej ludzkiej naiwności jest świetnym biznesem - komentuje Teluk.

Sceptyczni wobec usługowego rzucania klątw są przedstawiciele Kościoła. - Według badań 80% osób świadczących takie usługi to oszuści. Zresztą nawet niecodzienne zdolności nie wystarczają do rzucania klątw. Do tego trzeba otworzyć się na zło - tłumaczy jezuita Aleksander Posacki, profesor Akademii "Ignatianum" w Krakowie.

d1oiv5n

Podziel się opinią

Share
d1oiv5n
d1oiv5n
Więcej tematów