Raport drogowy - Wszystkich Świętych 2018 - 31 października
RELACJA ZAKOŃCZONA

Raport drogowy - Wszystkich Świętych 2018 - 31 października

Raport drogowy - Wszystkich Świętych 2018 - 31 października
Źródło zdjęć: © Policja
Violetta BaranArkadiusz Jastrzębski
31.10.2018 11:42, aktualizacja: 25.03.2022 12:37

Zablokowane trasy, wypadki i kolizje drogowe. Polacy ruszyli w stronę rodzinnych miejscowości, aby uczcić pamięć zmarłych bliskich. To jedne z bardziej niebezpiecznych dni na drogach - ostrzega policja i apeluje: zwolnijcie. Śledzimy dla was to, co dzieje się na na drogach.

Relacja zakończona

Kończymy naszą dzisiejszą relację na żywo z polskich dróg. Jutro od rana znów będziemy informować na bieżąco o wszelkich utrudnieniach. Zapraszamy. 


Życzymy wszystkim szerokiej drogi!

Trasa S8 w Warszawie, nitka wiodąca w stronę Marek, znów się korkuje. Powód? Wypadek w al. Obrońców Grodna, tuż przy ul. Księcia Janusza. Przejezdny jest już natomiast most Grota-Roweckiego.

Po wypadku, w którym zginął motocyklista, przejazd Mostem Siekierkowskim w kierunku Pragi został zamknięty. Na miejscu pracuje prokurator.  Autobusy linii 119, 148, 168, 402 - jak informuje ZTM - jadące w kierunku Pragi kierowane są mostem Łazienkowskim oraz dalej najbliższymi możliwymi ciągami komunikacyjnymi. 

Jutro Wszystkich Świętych. Czy idąc na cmentarz powinniśmy wziąć ze sobą parasol? Sprawdź prognozę pogody.


Policjanci apelują o rozwagę.  W środę na polskich drogach doszło już do kilkuset kolizji i stłuczek. Tylko na Śląsku - jak informuje rmf24.pl - odnotowano ich ponad 250.Tak tuż przed 19 wyglądała sytuacja na drogach w Warszawie. Im ciemniejszy czerwony kolor, tym wolniej się jedzie.

Obraz

W najbliższych dniach kierowcy na pewno zetkną się z policjantami, którzy będą kierować ruchem. Warto przypomnieć sobie, co oznaczają poszczególne gesty.

Szczecin coraz bardziej zakorkowany - informuje Radio Szczecin. Podobnie jest na drodze krajowej nr 13 między Przecławiem a Szczecinem.


Kierowcy, którzy przeprawiaja się na druga strone Wisły Mostem Siekierkowskim muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Jak poinfomowano WP w Komendzie Stołecznej Policji potrwają one co najmniej 3 godziny. To efekt wypadku,  do jakiego doszło praktycznie na środku mostu, na jezdni w kierunku Pragi.


Mamy więcej informacji o wypadku na Moście Siekierkowskim. Jak informuje RMF FM motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym - prawdopodobnie podczas zmiany pasa ruchu. Mężczyzna zginął na miejscu. Dwa pasy trasy w kierunku Pragi są zablokowane. Policjanci kierują ruchem na ostatnim przejezdnym - lewym pasie. 

Kolizje na obwodnicy Trójmiasta za węzłem Gdańsk - Karczemki. Tworzą się korki. Stoi pas w kierunku bramek A1 i jezdnia w kierunku Gdyni.   

Kolejny wypadek na Moście Siekierkowskim w Warszawie. DK2 w kierunku Mińska Mazowieckiego zablokowana.

Małopolska. Kolejny wypadek na A4, na trasie Kraków-Katowice, tuz przed węzłem Skawina.


Po wypadku na S 12 na obwodnicy w miejscowości Piaski, jak informuje WP Czytelnik, utworzył się już 5-km korek. Zderzyły się tam trzy auta. Jedna osoba jest ranna. Droga w kierunku Chełma jest zablokowana.Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także