RELACJA ZAKOŃCZONA

Raport drogowy - Wszystkich Świętych 2018 - 1 listopada

Raport drogowy - Wszystkich Świętych 2018 - 1 listopada
Źródło zdjęć: © PAP | Darek Delmanowicz
Arkadiusz Jastrzębski

01.11.2018 05:50, aktual.: 25.03.2022 12:37

Śledzimy dla was to, co dzieje się na na drogach. Tłoczno przy cmentarzach i na wylotówkach. Niestety są też wypadki i kolizje. Niech was nie zwiedzie dobra pogoda, zwolnijcie mimo to.

Relacja zakończona

Kończymy dzisiejszą relację. Wszystkim, którzy wciąż są w trasie, życzymy szerokiej drogi i bezpiecznego powrotu do domu!

Ruch na ulicach polskich miast powoli zamiera. Jak podaje RMF FM, nie ma już korków na wyjeździe i dojeździe do Cmentarza Północnego. Spory ruch wciąż panuje przy Powązkach.

W Warmińsko-Mazurskiem doszło do potrącenia na drodze wojewódzkiej nr 650 między Czerwonym Dworem, a Wysieczą. Poszkodowany 49-latek trafił do szpitala w Giżycku. 

Policja przypomina, jak należy się zachować, gdy ruchem kieruje funkcjonariusz.

Zablokowana jest mazowiecka droga nr 92. Na odcinku Sochaczew - Warszawa w Błoniach samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Do wypadku doszło również na autostradzie A2 w Wielkopolsce. Tam, pomiędzy węzłami Słupca i Września, ciężarówka blokuje prawy pas w kierunku Świecka. 

Komenda Główna Policji opublikowała najnowsze statystyki akcji "Znicz". Od środy do godz. 18 w czwartek na polskich drogach doszło do 176 wypadków. Obrażenia odniosło w nich 200 osób, a 19 poniosło śmierć.

Obraz

Wypadek w Warszawie na ul. Wawelskiej przed skrzyżowaniem z ul. Żwirki i Wigury. Występują utrudnienia w ruchu w kierunku Al. Jerozolimskich.

Samochód potrącił wychodzącą z kościoła kobietę w Skomielnej Białej na zakopiance. Obrażenia odniósł również kierowca prowadzący auto. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się poważne. Powstały w miejscu wypadku zator powoli się zmniejsza.

Pozostajemy w stolicy. Tam jest już coraz spokojniej. Wciąż pewne problemy mogą jednak napotkać kierowcy wyjeżdżający z Cmentarza Północnego. Na ulicach Wóycickiego i Pułkowej rosną korki w kierunku centrum miasta.

Warszawska policja zachęca kierowców do korzystania z komunikacji miejskiej. ZTM przygotował dodatkowe połączenia.

Powoli wzrasta ruch na polskich drogach. Jak podaje RMF FM, widać to m.in. na trasach w woj. łódzkim. Na węzłach autostradowych A2 w Emilii i Strykowie jest więcej samochodów i jedzie się wolniej, ale na razie nie ma korków.

Obraz

Dwie osoby ranne w wypadku na DK11  w Kotlinie (woj. wielkopolskie). Około godz. 17  na prostym odcinku drogi dwa auta wjechały w siebie. Rannych przewieziono do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.  

Miejsce zdarzenia warto objechać przez Twardów.

Obraz

Doszło  do potrącenia rowerzysty w Tarnowskich Górach przy ul. Bytomskiej. Wzrosła liczba stłuczek - na Śląsku policjanci zanotowali ich już  około stu.

Auto uderzyło łosia w Podlaskiem. Na szczęście prawdopodobnie nikomu nic się nie stało.

Do wypadków doszło na S3 na trasie Świebodzin - Gorzów Wielkopolski oraz drodze krajowej 83 na trasie Sanok - Brzegi Dolne. W obu przypadkach kierowcy muszą liczyć się z urtudnieniami w ruchu.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na obwodnicy Białej Podlaskiej. Na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia aut.

Na drogach jest spokojnie, choć powoli przybywa samochodów. Wiele osób na cmentarz wybiera się właśnie po południu, a nawet wieczorem. 

Są już nowe dane z Akcji Znicz. Dzisiaj do godz. 14 doszło do 32 wypadków, w których zginęło 5 osób, a 36 zostało rannych. Policjanci zatrzymali stu nietrzeźwych kierowców. 

Akcja Znicz to też kontrole trzeźwości, jak ta w Warszawie.

Obraz

Policja czuwa nad bezpieczeństwem nie tylko z ziemi, ale też z powietrza. 

Źródło artykułu:dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także