Trwa ładowanie...
d3u6h8f

Zwrócił uwagę nastolatkom, by nie pchali się do trolejbusu. Dostał w twarz od 14-latka

54-latek z Lublina zwrócił uwagę dwóm nastolatkom. którzy chcieli wsiąść do trolejbusu, gdy jeszcze wysiadali pasażerowie. Bardzo grzecznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwrócił uwagę nastolatkom, by nie pchali się do trolejbusu. Dostał w twarz od 14-latka
(PAP)
d3u6h8f

Według świadków zachowanie mężczyzny było niezwykle kulturalne. To jeden z nastolatków zareagował niesłychaną agresją. Zaczęło się od słów, a skończyło dużo gorzej -

Na brak kultury młodzieńców zareagował jeden z podróżnych, który zwrócił nastolatkom uwagę na ich niestosowne zachowanie. Jego reakcja spotkała się z atakiem agresji. Kiedy 54-latek złapał jednego za ramię, drugi zadał mu cios w twarz. Po tym wszystkim napastnik rzucił się do ucieczki - relacjonuje zdarzenie asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Zaatakowany mężczyzna zdołał złapać jednego ze swoich oprawców. Później sam doprowadził go do policjantów, którzy niedaleko patrolowali ulice - donosi lublin112.pl. Zatrzymanym okazał się 16-letni mieszkaniec miasta.

d3u6h8f

Nie przegap: Bójka w Sądzie Najwyższym. Policja użyła siły

Policjanci ustalili też personalia drugiego z młodych mężczyzn. Ten widząc kolegę w „tarapatach”, sam wrócił na miejsce zdarzenia. Okazał się nim 14-letni lublinianin – dodaje asp. Anna Kamola.

Zaatakowany 54-latek poddał się obdukcji. Lekarz potwierdził niewielkie obrażenia nosa. Obaj napastnicy są nieletni, więc sprawa trafi do Sądu ds. Rodziny i Nieletnich w Lublinie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3u6h8f

Podziel się opinią

Share

d3u6h8f

d3u6h8f
Więcej tematów