Zrobiły selfie z radiowozem i pobiły koleżankę. Policja "upokorzyła" agresywne nastolatki

Policja z Trójmiasta dokonała specyficznej zemsty na nastolatkach, które przed tygodniem brutalnie pobiły koleżankę. Dziewczyny tuż przed atakiem zrobiły sobie zdjęcie na tle jednego z radiowozów. Tego samego, którym później... transportowano je na komisariat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zrobiły selfie z radiowozem i pobiły koleżankę. Policja "upokorzyła" agresywne nastolatki
(Facebook.com)

"Zawsze i wszędzie policja j...ana będzie" - zdjęcie z takim podpisem pojawiło się na Facebooku. Na fotografii widać cztery nastolatki, które pozują na tle radiowozu o numerze N113. Dziewczyny mają zasłonięte twarze i pokazują wyprostowane środkowe palce. Chwilę po wykonaniu zdjęcia nastolatki pobiły inną uczennicę. Do zdarzenia doszło przed gimnazjum nr 3 na gdańskim Chełmie.

Nie wiadomo, czy policja świadomie "zemściła się" na dziewczynach. Wiadomo natomiast, że oskarżone o udział w pobiciu zostały przewiezione na komisariat radiowozem... o numerze N113 - zauważyli reporterzy Polsat News. Trzy uczestniczki pobicia w poniedziałek stanęły przed sądem rodzinnym. Dwie umieszczono w ośrodku wychowawczym, wobec trzeciej zastosowano nadzór kuratora.

oprac. Filip Skowronek

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.