Trwa ładowanie...

Zrobiły selfie z radiowozem i pobiły koleżankę. Policja "upokorzyła" agresywne nastolatki

Policja z Trójmiasta dokonała specyficznej zemsty na nastolatkach, które przed tygodniem brutalnie pobiły koleżankę. Dziewczyny tuż przed atakiem zrobiły sobie zdjęcie na tle jednego z radiowozów. Tego samego, którym później... transportowano je na komisariat.
Share
Zrobiły selfie z radiowozem i pobiły koleżankę. Policja "upokorzyła" agresywne nastolatki
Źródło: Facebook.com
dx53911

"Zawsze i wszędzie policja j...ana będzie" - zdjęcie z takim podpisem pojawiło się na Facebooku. Na fotografii widać cztery nastolatki, które pozują na tle radiowozu o numerze N113. Dziewczyny mają zasłonięte twarze i pokazują wyprostowane środkowe palce. Chwilę po wykonaniu zdjęcia nastolatki pobiły inną uczennicę. Do zdarzenia doszło przed gimnazjum nr 3 na gdańskim Chełmie.

Nie wiadomo, czy policja świadomie "zemściła się" na dziewczynach. Wiadomo natomiast, że oskarżone o udział w pobiciu zostały przewiezione na komisariat radiowozem... o numerze N113 - zauważyli reporterzy Polsat News. Trzy uczestniczki pobicia w poniedziałek stanęły przed sądem rodzinnym. Dwie umieszczono w ośrodku wychowawczym, wobec trzeciej zastosowano nadzór kuratora.

oprac. Filip Skowronek

dx53911

Podziel się opinią

Share
dx53911
dx53911
Więcej tematów