Znany aktor udusił się podczas masturbacji

W czwartek świat zelektryzowała wiadomość, że znany aktor, legenda kina kung-fu - 72-letni David Carradine, popełnił samobójstwo podczas zdjęć do nowego filmu kręconego w Tajlandii. Jak jednak twierdzi tajska policja, śmierć aktora mogła nie być samobójstwem, tylko nieszczęśliwym wypadkiem podczas... masturbacji - podaje serwis yahoo.com.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znany aktor udusił się podczas masturbacji
(AFP, Fot: Alberto E. Rodriguez)

Znanego m.in. z filmu "Kill Bill" i serialu "Kung-fu" aktora znaleziono w pokoju hotelowym, powieszonego na sznurze od zasłon. Na początku policja podejrzewała, że było to samobójstwo. Teraz jednak na jaw wyszły nowe okoliczności zdarzenia, które wskazują że śmierć mogła być przypadkowa.

Jak powiedział komendant tajskiej policji Worapong Siewpreecha, owszem - jedna z linek, była okręcona wokół szyi aktora, jednak była też druga, na jego narządach płciowych. Obie liny były powiązane ze sobą i zawieszone na szafie. Jak przypuszcza policja, aktor mógł, w ten dość specyficzny sposób, się masturbować i to mogło spowodować jego śmierć.

Jak dodał komendant, udało się też ustalić, że w dzień śmierci, Carradine przez "od rana do wieczora" pił alkohol. Poza tym drzwi do pokoju aktora były zamknięte od wewnątrz i nic nie wskazuje na to, aby w zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

W ciągu najbliższych dni ma odbyć się sekcja zwłok, która najprawdopodobniej wyjaśni przyczynę śmierci aktora.

Polub WP Wiadomości