Trwa ładowanie...

Złapali mordercę nastolatki. Powiedział, że to ona go wynajęła

Zabójca twierdzi, że został wynajęty poprzez internetowy serwis z ogłoszeniami.

Share
Złapali mordercę nastolatki. Powiedział, że to ona go wynajęła
Źródło: Facebook.com
d27li7d

Natalie Bollinger ze stanu Kolorado została znaleziona martwa kilka tygodni temu. Od tego czasu media w Stanach Zjednoczonych zastanawiają się, kto stał za śmiercią młodej kobiety. W tym tygodniu aresztowano 22-letniego Josepha Lopeza, który rzucił nowe światło na sprawę nastolatki.

Mężczyzna jest oskarżony o egzekucję 19-letniej Amerykanki. Lopez przyznał się do zabójstwa po tym, jak śledczy sprawdzili dane lokalizacyjne jego telefonu. Był w miejscu, gdzie znaleziono martwą dziewczynę – informuje Fox News.

*Sensacyjne są zeznania mordercy. *Twierdzi on, że został wynajęty przez Natalie Bollinger. Zobaczył jej ogłoszenie na portalu craigslist, w którym dziewczyna napisała, że chce zatrudnić mordercę, aby ją zabił. Kazała mu strzelić sobie w tył głowy.

Zobacz także: Rozwikłano zagadkę zbrodni sprzed 9 lat

*Wcześniej śledczy podejrzewali mężczyznę, którego dziewczyna oskarżała o prześladowanie. *Nastolatka napisała na Facebooku, że boi się stalkera. Szybko okazało się, że nie ma on nic wspólnego z morderstwem. Policjanci rozmawiali także z przyjaciółmi i krewnymi Natalie. Niektórzy twierdzili, że miała ona myśli samobójcze.

d27li7d

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d27li7d

Podziel się opinią

Share
d27li7d
d27li7d
Więcej tematów