Trwa ładowanie...

Zgwałcił studentkę. Współwięźniowie wymierzyli mu karę

O samosądzie w rzeszowskim więzieniu w Załężu strażnicy dowiedzieli się przypadkiem. Odsiadujący tam wyrok gwałciciel padł ofiarą "kolegów" z celi.

Share
Zgwałcił studentkę. Współwięźniowie wymierzyli mu karę
Źródło: Agencja Gazeta
d2vqr20

19-latek nie poinformował nikogo o tym, co go spotkało. Jednak podczas kontroli lekarz zauważył na jego ciele rany po pobiciu. Po dokładniejszym zbadaniu okazało się, że Kamil K. skazany na 8 lat więzienia, został zgwałcony przez współwięźnia. Na jego plecach wyryto napis "gwałciciel" i pobito - informuje portal nczas.com.

Sprawdzamy, czy materiał dowodowy pozwala na wszczęcie konkretnego postępowania - powiedział Dominik Miś, prokurator rejonowy z Rzeszowa.

19-letni mieszkaniec Łańcuta pobił i zgwałcił wracającą z juwenaliów 22-letnią studentkę z Rzeszowa. Sprawca zasłonił twarz kapturem, jednak miejski monitoring pomógł policji w wykryciu sprawcy, który trafił do więzienia.

d2vqr20

Sprawy nie potwierdza jednak Służba Więzienna. W oświadczeniu przesłanym do nas stwierdzono, że "czynności w tej sprawie jeszcze trwają i podkreślić, że każdy taki incydent jest przez Służbę Więzienną szczegółowo i rzetelnie wyjaśniany".

Ze wstępnych ustaleń dotyczących opisanej sprawy wynika, że osadzony nie został zgwałcony ani pobity - informuje mjr Elżbieta Krakowska.

Zobacz także: Kontrowersyjny wyrok sądu. Zasłużony strażak pójdzie do więzienia

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d2vqr20

Podziel się opinią

Share
d2vqr20
d2vqr20
Więcej tematów