Trwa ładowanie...

Zdobądź bezpłatne wejściówki do Muzeum Śląskiego

Już niespełna miesiąc dzieli nas od otwarcia najważniejszego kulturalnego miejsca na Śląsku. Rezerwując już dzisiaj wejściówkę, na wystawę wejdziesz za darmo.

Share
Zdobądź bezpłatne wejściówki do Muzeum ŚląskiegoŹródło: Sonia Szeląg/Muzeum Śląskie
d1kmxiu

- W poniedziałek o godzinie 12.00 rozpoczęła się bezpłatna rezerwacja biletów umożliwiających zwiedzanie wystaw w trakcie festiwalu otwarcia nowej siedziby Muzeum Śląskiego w Katowicach w dniach 26, 27, 28 czerwca 2015 - poinformowali Wirtualną Polskę przedstawiciele Muzeum Śląskiego.

Jak dodali organizatorzy, po zakończeniu festiwalu otwarcia wszyscy chętni będą mogli przez lipiec również bezpłatnie zwiedzać siedzibę, a wejściówka będzie do odebrania w kasie muzeum.

- Nowy kompleks budynków Muzeum Śląskiego, znajdujący się na terenie dawnej Kopalni Węgla Kamiennego Katowice, wraz z innymi powstającymi tutaj instytucjami będzie tworzyć Strefę Kultury – nowe centrum życia kulturalnego miasta. Większość ekspozycji znajdzie się w podziemnych salach, a historyczny pejzaż miasta jest wzbogacony jedynie o szklane boksy doświetlające wnętrza - dodają organizatorzy.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: otwarte.muzeumslaskie.pl

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1kmxiu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kmxiu
d1kmxiu
Więcej tematów