Trwa ładowanie...
d6zky2q

Zdobądź bezpłatne wejściówki do Muzeum Śląskiego

Już niespełna miesiąc dzieli nas od otwarcia najważniejszego kulturalnego miejsca na Śląsku. Rezerwując już dzisiaj wejściówkę, na wystawę wejdziesz za darmo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdobądź bezpłatne wejściówki do Muzeum Śląskiego
(Sonia Szeląg/Muzeum Śląskie)
d6zky2q

- W poniedziałek o godzinie 12.00 rozpoczęła się bezpłatna rezerwacja biletów umożliwiających zwiedzanie wystaw w trakcie festiwalu otwarcia nowej siedziby Muzeum Śląskiego w Katowicach w dniach 26, 27, 28 czerwca 2015 - poinformowali Wirtualną Polskę przedstawiciele Muzeum Śląskiego.

Jak dodali organizatorzy, po zakończeniu festiwalu otwarcia wszyscy chętni będą mogli przez lipiec również bezpłatnie zwiedzać siedzibę, a wejściówka będzie do odebrania w kasie muzeum.

- Nowy kompleks budynków Muzeum Śląskiego, znajdujący się na terenie dawnej Kopalni Węgla Kamiennego Katowice, wraz z innymi powstającymi tutaj instytucjami będzie tworzyć Strefę Kultury – nowe centrum życia kulturalnego miasta. Większość ekspozycji znajdzie się w podziemnych salach, a historyczny pejzaż miasta jest wzbogacony jedynie o szklane boksy doświetlające wnętrza - dodają organizatorzy.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: otwarte.muzeumslaskie.pl

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d6zky2q

Podziel się opinią

Share
d6zky2q
d6zky2q