Trwa ładowanie...
d31kbdx

Zdjęcie z lwem wstrząsnęło ludźmi. Córka znienawidziła Kanadyjczyka

Córka Kanadyjczyka, który całował się z nową żoną nad zabitym lwem, wyparła się ojca. Kilka dni temu media społecznościowe obiegła wstrząsająca fotografia, na której widać kanadyjską parę nad upolowanym zwierzęciem. Teraz w serwisie YouTube pojawił się film nastolatki, która twierdzi, że jest córką mężczyzny ze zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie z lwem wstrząsnęło ludźmi. Córka znienawidziła Kanadyjczyka
(twitter.com)
d31kbdx

Wideo zostało zatytułowane "Zawstydzona, że kiedyś nazywałam go ojcem". Jego autorka twierdzi, że jest córką mężczyzny ze zdjęcia i opowiada, że ojciec zdradził jej matkę i zostawił rodzinę. Nastolatka wyznaje, że jest jej za niego wstyd. Po opisaniu trudności, przez które przeszła jej matka, mówi, że zdenerwował ją widok ojca, który wydał 50 tys. dolarów, by wyruszyć na polowanie z nową żoną w Afryce, zamiast przeznaczyć te pieniądze na swoje dzieci.

W pewnym momencie dziewczyna mówi: "Już nie uważam cię za mojego ojca". Zapowiada, że już nigdy więcej nie będzie z nim rozmawiać. Jednocześnie zapewnia, że sama kocha zwierzęta i nie chce, by ktokolwiek je krzywdził.

d31kbdx

Zdjęcie pary zidentyfikowanej jako Darren i Carolyn Carter z Edmonton w Kanadzie, wywołało w sieci burzę. Zostało udostępnione przez firmę, która zajmuje się organizowaniem wycieczek w Afryce. Komentujący wytknęli parze bestialstwo i nazywali ich potworami całkowicie pozbawionymi uczuć. Słowa krytyki kierowali w ich stronę również ekolodzy i obrońcy praw zwierząt z całego świata.

Nie ma to jak polowanie na króla dżungli. Ciężka praca w gorącym słońcu Kalahari – podpisała zdjęcie firma Legelela Safaris.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d31kbdx

Zobacz także: Lew złodziejaszek. Nagranie z Parku Narodowego Krugera

d31kbdx

Podziel się opinią

Share
d31kbdx
d31kbdx
Więcej tematów