Trwa ładowanie...
d4gmpnw

Zderzyły się trzy dostawczaki. 21-latka wyrzuciło w powietrze

Młody kierowca dostawczego peugeota może mówić o olbrzymim szczęściu. Wyszedł z kolizji niemalże bez szwanku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zderzyły się trzy dostawczaki. 21-latka wyrzuciło w powietrze
(Youtube.com)
d4gmpnw

W ostatni wtorek jadący trasą DK-1 w Pszczynie mogli być świadkami dramatycznie wyglądającego wypadku. Po zderzeniu dwóch pojazdów dostawczych w stojące auta uderzył trzeci samochód dostawczy. Na nagraniu wrzuconym do sieci widać, jak przesunięty bardzo mocnym uderzeniem pojazd uderza w stojącego przed nim człowieka. Mężczyzna został wyrzucony w powietrze.

Jak się później okazało, 21-letni kierowca dostawczego peugeota wyszedł z potrącenia niemalże bez szwanku. Początkowo bardzo poważnie wyglądające zdarzenie drogowe, skończyło się dla niego niezwykle szczęśliwie - informuje policja.

d4gmpnw

Został opatrzony przez ratowników medycznych. Jego stan określono na dobry. Policjanci mogli zamknąć sprawę mandatem karnym. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a każdy z nich mógł wrócić o własnych siłach do domu.

Całe zajście było wynikiem niefortunnego zbiegu okoliczności. Jadący w kierunku Katowic kierowca dostawczego fiata postanowił zjechać na prawe pobocze, aby sprawdzić stan hamulców. O lusterko jego samochodu zahaczył dostawczy peugeot - wyjaśnia drogówka.

Kierowca peugeota zatrzymał się i wysiadł sprawdzić, czy nikomu nic się nie stało. Gdy panowie oceniali uszkodzenia pojazdów w ich samochody wjechał kierowca trzeciego dostawczego busa. W konsekwencji ucierpiał kierowca peugeota oraz kierowca trzeciego dostawczaka, ducato.

*Zobacz także: Widowiskowy wypadek na skrzyżowaniu *

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d4gmpnw

Podziel się opinią

Share

d4gmpnw

d4gmpnw
Więcej tematów