Trwa ładowanie...
ycipk-8bsxbp
ycipk-8bsxbp
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zderzenie tramwajów w Katowicach

12 osób zostało poszkodowanych w
zderzeniu dwóch tramwajów w Katowicach - poinformował Adam
Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji. Wśród rannych
jest jedno dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-8bsxbp

Do wypadku doszło na ul. 1 Maja, na wysokości Akademii Ekonomicznej. Na tramwaj linii 15 najechał tramwaj nr 36 - powiedział Jachimczak.

Trafiło do nas dziewięć osób. W żadnym z tych przypadków nie istnieje bezpośrednie zagrożenie życia, poszkodowani doznali najczęściej stłuczeń głowy i klatki piersiowej - powiedział lekarz dyżurny Szpitala Miejskiego Murcki dr Jacek Klimas. Dodał, że ranni są obecnie badani. Prawdopodobnie czterech z nich będzie musiało pozostać w szpitalu.

Jachimczak powiedział, że w pobliżu miejsca wypadku prowadzone były prace remontowe. Potwierdza to dyspozytor spółki Tramwaje Śląskie. Powiedział on, że przed tramwajem nr 15 drobne prace wykonywało pogotowie torowe. "15" zatrzymała się lub zahamowała, wtedy na jej tył najechał tramwaj nr 36.

ycipk-8bsxbp

Ruch tramwajów w pobliżu miejsca wypadku został już przywrócony. (mg)

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-8bsxbp

ycipk-8bsxbp
ycipk-8bsxbp
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów