Trwa ładowanie...
d2g6jz1

Zamachowiec samobójca przestraszył się i uciekł w ostatniej chwili

Wysłannik ISIS wolał schronić się w bezpiecznym miejscu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamachowiec samobójca przestraszył się i uciekł w ostatniej chwili
(Liveleak, Fot: SouthFloridaFishing)
d2g6jz1

Zamachowiec uciekł z auta wypełnionego materiałami wybuchowymi. W sieci pojawił się film z irackimi żołnierzami. Siły rządowe chwalą się, jak zapobiegły zamachowi samobójczemu. Na materiale widać jadący samochód jadący w kierunku pobliskich zabudowań. Pojazd miał być wypakowany ładunkami wybuchowymi. Jest ostrzeliwany przez żołnierzy.

W pewnym momencie auto zatrzymuje się i ucieka z niego mężczyzna. Zdaniem Irakijczyków to terrorysta ISIS, który miał dokonać zamachu samobójczego z wykorzystaniem pojazdu. Wolał jednak zbiec w bezpieczne miejsce przed lecącymi w jego stronę kulami - relacjonuje "Daily Mail".

Drodzy widzowie, to odwaga naszych dzieci zatrzymuje samochody z materiałami wybuchowymi, zanim zdołają zbliżyć się do naszych sił. Członkowie ISIS uciekają ze strachu - głosi komentarz wygłoszony po arabsku na filmie.

d2g6jz1

Nagranie miało zostać zarejestrowane w okolicach Mosulu. Pojawiło się w sieci dopiero teraz, chociaż prawdopodobnie przedstawia wydarzenia z lipca.

ISIS jest w Iraku w coraz większych opałach. Terroryści stracili praktycznie wszystkie większe miasta, jakie mieli pod kontrolą. Siły irackie wspierane przez lokalne milicje i siły USA przeprowadziły ofensywę na miasto Tal Afar, zadając cios dżihadystom. Dowództwo operacji po natarciu rozpoczętym tydzień temu ogłosiło, że siły irackie sprawują kontrolę nad wszystkimi 29 dzielnicami miasta.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d2g6jz1

Podziel się opinią

Share

d2g6jz1

d2g6jz1
Więcej tematów