Trwa ładowanie...
d3ffty8

Zagadka sprzed lat rozwiązana. Gwałciciel odpowie za przestępstwa

Przez dziewięć lat sprawa nie została wyjaśniona, aż do teraz. W końcu udało się ustalić tożsamość 38-letniego mężczyzny, który odpowie nie za jeden, ale dwa gwałty. Drugiego dopuścił się w 2016 roku. Badania genetyczne wykazały, że był sprawcą obu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwałcicielowi grozi do 12 lat więzienia
Gwałcicielowi grozi do 12 lat więzienia (iStock.com)
d3ffty8

Mężczyzna, który dziewięć lat temu zgwałcił kobietę w Krakowie, został zatrzymany i przebywa w areszcie śledczym. W 2016 roku zrobił to ponownie.

Wiadomo, że to mieszkaniec województwa mazowieckiego. Na razie trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu jednak do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak gwałciciel trafił w ręce policji

Mężczyzna odpowie za dwa gwałty, ponieważ po pobraniu od niego materiału genetycznego okazało się, że jest on taki sam jak kod napastnika, który zgwałcił kobietę w 2009 roku, kiedy ta wracała do domu bulwarami wiślanymi.

d3ffty8

Zobacz także: Policja odkryła w dziupli mercedesa, którego nie ma jeszcze w salonach.

W lipcu 2016 roku w Krakowie mężczyzna siłą zaciągnął inną kobietę do wynajmowanego mieszkania, groził pozbawieniem życia, bił po całym ciele i zmusił do obcowania płciowego. Ofiara powiadomiła wtedy policję. Teraz udało się namierzyć napastnika. Został zatrzymany w okolicach Warszawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ffty8

Podziel się opinią

Share

d3ffty8

d3ffty8
Więcej tematów