Trwa ładowanie...

Zagadka sprzed lat rozwiązana. Gwałciciel odpowie za przestępstwa

Przez dziewięć lat sprawa nie została wyjaśniona, aż do teraz. W końcu udało się ustalić tożsamość 38-letniego mężczyzny, który odpowie nie za jeden, ale dwa gwałty. Drugiego dopuścił się w 2016 roku. Badania genetyczne wykazały, że był sprawcą obu.

Share
Zagadka sprzed lat rozwiązana. Gwałciciel odpowie za przestępstwa
Źródło: iStock.com
d4gqtjt

Mężczyzna, który dziewięć lat temu zgwałcił kobietę w Krakowie, został zatrzymany i przebywa w areszcie śledczym. W 2016 roku zrobił to ponownie.

Wiadomo, że to mieszkaniec województwa mazowieckiego. Na razie trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu jednak do 12 lat pozbawienia wolności.

d4gqtjt

Jak gwałciciel trafił w ręce policji

Mężczyzna odpowie za dwa gwałty, ponieważ po pobraniu od niego materiału genetycznego okazało się, że jest on taki sam jak kod napastnika, który zgwałcił kobietę w 2009 roku, kiedy ta wracała do domu bulwarami wiślanymi.

Zobacz także: Policja odkryła w dziupli mercedesa, którego nie ma jeszcze w salonach.

W lipcu 2016 roku w Krakowie mężczyzna siłą zaciągnął inną kobietę do wynajmowanego mieszkania, groził pozbawieniem życia, bił po całym ciele i zmusił do obcowania płciowego. Ofiara powiadomiła wtedy policję. Teraz udało się namierzyć napastnika. Został zatrzymany w okolicach Warszawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4gqtjt

Podziel się opinią

Share
d4gqtjt
d4gqtjt
Więcej tematów