Trwa ładowanie...
d2k4m0c
d2k4m0c
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zabójczy gaz rozweselający

Do niecodziennego wypadku doszło na przedmieściach Sydney. Jedna osoba zmarła a trzy znalazły się w szpitalu po tym, jak nawdychały się gazu rozweselającego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2k4m0c

Ofiary gazu znalazł w niedzielę rano przypadkowy przechodzień w dzielnicy Toongabbie. Wszyscy znajdowali się w samochodzie pełnym podtlenku azotu.

Ludzie robią różne dziwne rzeczy, by choć trochę się odurzyć - powiedział inspektor policji w Sydney, Damon Cox. Dodał, że czasem ma to tragiczne skutki.

Podziel się opinią

Share

d2k4m0c

d2k4m0c
d2k4m0c
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów