Zabił dziewczynę, bo nie chciała się już z nim spotykać

Prawdopodobnie zazdrość była motywem zabójstwa młodej kobiety z Rudy Śląskiej w woj. śląskim. Jej zmasakrowane ciało w niedzielne przedpołudnie odnalazły przypadkowe osoby. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o popełnienie tej zbrodni. Sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę w Rudzie Śląskiej. 21-latka bawiła się w towarzystwie znajomych w jednej z rudzkich dyskotek. Jak ustalili policjanci, tuż po północy dziewczyna opuściła dyskotekę ze swoim chłopakiem. Prawdopodobnie wtedy powiedziała partnerowi, że chce się z nim rozstać.

Jej zmasakrowane ciało w niedzielne przedpołudnie odnalazły przypadkowe osoby. Natychmiast po otrzymaniu informacji policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy zbrodni. Po kilku godzinach śledczy zatrzymali 22-latka w jego mieszkaniu. Mieszkaniec Rudy Śląskiej przyznał się do zabicia swojej byłej sympatii.

Teraz sprawca stanie przed prokuratorem, który zdecyduje o jego dalszym losie. Za zabójstwo w więzieniu może spędzić resztę swojego życia.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.