Trwa ładowanie...

Wypadek w Toruniu. Pojawiło się drastyczne wideo z monitoringu

Najpierw na Youtube, potem także na Facebooku, ktoś udostępnił nagranie z uderzenia mercedesa w pieszych na Szosie Lubickiej w Toruniu.

Share
Wypadek w Toruniu. Pojawiło się drastyczne wideo z monitoringu
Źródło: Youtube.com
d46ridp

W zespole prasowym toruńskiej komendy usłyszeliśmy, że nikt wideo oficjalnie nie udostępniał. Choć nagrania z wypadków mają, naszym zdaniem wartość edukacyjną i prewencyjną, ze względu na jego niezwykle drastyczny charakter, sami tego konkretnego nie zamierzamy pokazywać. Osoba, która wrzuciła film do sieci, wkrótce usunęła go z Youtube - zauważa serwis ototorun.pl. Wideo jednak zaczęło już krążyć po innych portalach. Zarejestrowany przez monitoring wypadek skopiowano nagrywając z ekranu innego urządzenia. Można go zobaczyć m.in. tutaj.

Prowadzimy czynności wyjaśniające w celu ustalenia okoliczności opublikowania tego filmu w internecie - mówi o2.pl mł. asp. Wojciech Chrostowski.

youtube.com
Źródło: youtube.com

Wypadek, o którym mowa miał miejsce w sylwestrową noc krótko po godz. 4:00 na wysokości skrzyżowania z ul. Jamontta. 57-latek kierujący osobowym mercedesem jadąc w kierunku centrum Torunia potracił i zabił dwie przechodzące przez jezdnię osoby. Sygnalizacja świetlna na przejściu była wtedy wyłączona. Ofiary to 67-letni mężczyzna oraz kobieta. Kierowca był trzeźwy.

KMP Toruń
Źródło: KMP Toruń
KMP Toruń
Źródło: KMP Toruń

Zobacz także: Mieszkaniec Tryńczy: podobno kierowca rozmawiał przez telefon

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d46ridp

Podziel się opinią

Share
d46ridp
d46ridp
Więcej tematów