Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
tatry
10-05-2008 (13:55)

Wypadek w Tatrach - turystka 2 doby spędziła w śniegu

Do zakopiańskiego szpitala przewieziono turystkę, która w czwartek poślizgnęła się na szlaku w okolicach Goryczkowej Czuby w Tatrach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek w Tatrach - turystka 2 doby spędziła w śniegu
(PAP)

Turystka posiadała koc termiczny i ciepłe ubranie. Nie mogła o własnych siłach wydostać się z miejsca upadku. Dopiero dziś o godz. 10:45 przypadkowi turyści słysząc wołanie o pomoc, powiadomili Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Turystka została przewieziona śmigłowcem do zakopiańskiego szpitala. Jej życiu nic nie grozi.

Turystka jest cała poobijana - powiedział dyżurny ratownik TOPR, Roman Szatkowski. Warunki w całych Tatrach są nadal trudne, zimowe - dodał Szatkowski.

Polub WP Wiadomości