Trwa ładowanie...
d3wsn3i

Wybory parlamentarne 2019. Oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego

Wybory parlamentarne 2019. - Już za kilka dni wybory. To będzie decyzja: Polska Plus, czy Polska Minus - powiedział Jarosław Kaczyński w oświadczeniu. Prezes PiS wyliczał różnice między PiS a PO. Wzywa Polaków do głosowania. - To są najważniejsze wybory po 89 roku - podkreślił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński wzywa Polaków, by poszli na wybory
Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński wzywa Polaków, by poszli na wybory (East News)
d3wsn3i

Wybory parlamentarne już w najbliższą niedzielę, zatem kampania wyborcza znalazła się już na ostatniej prostej.

- Chcemy wezwać wszystkich Polaków do tego, aby zastanowili się nad wyborem i poszli głosować. To najważniejsze wybory, które odnoszą się także do kształtu polskiej demokracji - przekonuje Kaczyński. - To decyzja pomiędzy Polską Plus - wielkich programów społecznych, rozwojowych, a Polską Minus - brakiem planów gospodarczych i niszczeniem polskiej reputacji - podkreślił.

Premier Mateusz Morawiecki apelował, by nie dać się uśpić po ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Zadajmy sobie podstawowe pytanie: kiedy żyło się lepiej, kilka lat temu, czy dzisiaj - powiedział. - Drodzy Rodacy, dzień wyborów to dzień podjęcia decyzji. Nie zapomnijmy wtedy o Polsce. Prosimy Polaków o głos oraz o działanie, które zwiększy zaangażowanie - stwierdził.

d3wsn3i

Była premier Beata Szydło dodała: "biało-czerwona drużyno, ruszaj!" - Za chwilę znowu ruszamy w Polskę, będziemy spotykać się z Polakami i z nimi rozmawiać. Warto pracować razem dla Polski - powiedziała.

Kaczyński mobilizuje wyborców

Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" mobilizuje wyborców. Mówi o polskim modelu państwa dobrobytu, wiarygodności, agresywnych działaniach środowisk LGBT i "taśmach Neumanna".

d3wsn3i

"Stawka tych wyborów jest zawarta w bardzo czytelnym porównaniu – Polska Plus czy Polska Minus – o tym będziemy decydować 13 października. Polska Plus to państwo sprawiedliwości, wolności i lepszego życia. I my taką Polskę chcemy dalej budować. Przyszłość Polski to państwo dobrobytu. Na przeciwnym biegunie jest to, co dzisiejsza opozycja pokazała przez osiem lat swoich rządów – to jest ta Polska Minus – gdzie zawsze obywatele słyszeli, że pieniędzy nie ma i nie będzie" - przekonuje prezes PiS.

"Polskę minus" nazywa "Polską niesprawiedliwości, nierówności i niemocy". Wylicza także, że to Polska bez 500 plus, dodatkowych emerytur. Przypomina także "mafie VAT-owskie" i podwyższenie wieku emerytalnego.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3wsn3i

Podziel się opinią

Share

d3wsn3i

d3wsn3i
Więcej tematów