24-11-2016 (15:43)

Wybierz najlepszy produkt turystyczny w Polsce! Zagłosuj na swój ulubiony

Wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną i serwisem przygotowaliśmy plebiscyt, w którym wybieramy najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt. Zagłosujcie na atrakcję, która waszym zdaniem daje gwarancję przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych lub rekreacyjno-przygodowych. Każda osoba może oddać tylko jeden głos. Głosowanie trwa od 25 listopada do 12 grudnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Polska jest piękna! Zachwyca nie tylko wyjątkowymi krajobrazami i znakomitymi zabytkami, ale także wydarzeniami oraz miejscami, które uprzyjemniają nam weekendy w mieście, uatrakcyjniają wypoczynek na wakacjach, zachęcają do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Konkurs "Najlepszy produkt turystyczny" wyłania najbardziej atrakcyjne pod tym względem produkty, przyznając im Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej, które są rekomendacją dla turysty.

(fot. WP)
Podziel się

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Stanowi gwarancję wysokiej jakości zapewnianych przez nie atrakcji. Nagrodą główną w Konkursie dla produktów turystycznych są realizowanie przez Polską Organizację Turystyczną działania promocyjne w nadchodzącym roku. Zwycięzców poznamy 17 lutego 2017 r.

Więcej informacji o rekomendowanych przez POT atrakcjach turystycznych na http://www.polska.travel/pl/certyfikowane/

Zobacz galerię nominowanych atrakcji!Zobacz galerię nominowanych atrakcji!

[

Podziel się

]( http://turystyka.wp.pl/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-w-polsce-zaglosuj-na-swoj-ulubiony-6062020966560385g )

Polub WP Wiadomości