Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
wrocław
Artykuł Sponsorowany
15-12-2022 13:39
Artykuł sponsorowany Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego

Chcesz podnieść kwalifikacje? Rozpocznij studia w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego

Kierunki z kategorii takich jak psychologia, prawo, dietetyka, pedagogika, sport, zarządzanie oraz MBA – to wybór, który proponuje uczelnia. Poza najbardziej popularnymi, wśród których znalazło się m.in. rolnictwo i organizacja i zarządzanie oświatą, Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego oferuje również mniej oczywiste specjalizacje – prawo ochrony środowiska, odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami czy cyberbezpieczeństwo. Każdy z nich można rozpocząć online od zaraz.

 Źródło: materiały partnera
d2zt0f9
d2zt0f9

Od kilku lat studia podyplomowe cieszą się coraz większą popularnością. To sposób na zdobycie konkretnej, często niszowej specjalizacji w wykonywanym zawodzie lub zmianę kursu kariery o 180 stopni. 

Ucz się przez internet – kiedy i jak chcesz

Na wzrost zainteresowania studiami podyplomowymi wpływa ich dostępność. Aby rozpocząć wymarzony kierunek i zdobyć nowe umiejętności, potrzebny jest jedynie komputer lub smartfon z dostępem do internetu, a naukę można zaplanować w dowolnym miejscu, o każdej porze dnia. To kusząca propozycja nie tylko dla osób aktywnych zawodowo, dysponujących niewielką ilością wolnego czasu, ale i tych o ograniczonej mobilności, mieszkających z dala od miasta uniwersyteckiego. 

Chociaż Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego posiada swoją siedzibę we Wrocławiu, studenci i słuchacze nie muszą pojawiać się w niej osobiście. Model szkolnictwa wyższego, ściśle związany z fizyczną obecnością na zajęciach, odchodzi już do lamusa, a większość osób rozpoczynających studia ceni sobie formę online, która pozwala na dużą elastyczność, wygodę i znaczną oszczędność finansów.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Studia online nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych 

Zdobywanie wiedzy może odbywać się w bezstresowych i przyjaznych warunkach takich jak zacisze własnych czterech ścian. Sukces tej formy zdobywania kwalifikacji udowadnia, że samodzielna, systematyczna nauka za pośrednictwem platformy e-learningowej przynosi tak samo, a nierzadko bardziej satysfakcjonujące wyniki niż tradycyjne studia, związane ze spędzaniem żmudnych godzin w przestrzeni sal akademickich. 

d2zt0f9

Bardzo istotną kwestią jest pełnowartościowość uzyskanego świadectwa ukończenia studiów online. Bez względu na stopień, jest ono równoważne z dokumentem uzyskanym w standardowym trybie nauki i uznawane na takich samych zasadach, zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 roku.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Sprawdź i wybierz studia dla siebie

Obecnie trwa rekrutacja na większość kierunków podyplomowych oferowanych przez Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego. Ich lista wydłuża się konsekwentnie z roku na rok, dopasowując do aktualnej sytuacji rynkowej oraz potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Szczegółowe informacje na temat oferty Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego dostępne są na stronie internetowej www.studia-online.pl.

Artykuł sponsorowany Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego
d2zt0f9

WP Wiadomości na:

d2zt0f9
Więcej tematów