Trwa ładowanie...

Wrocław. Wypadek na Karłowicach, samochód ciężarowy wjechał w tramwaj. Są ranni

Groźny wypadek we Wrocławiu. Rannych jest co najmniej 5 osób. Do zdarzenia doszło, kiedy ciężarówka uderzyła tramwaj nr 7. We Wrocławiu są spore utrudnienia w ruchu. Wiemy, którędy wytyczono objazdy.
Share
We Wrocławiu doszło do poważnego wypadku
We Wrocławiu doszło do poważnego wypadkuŹródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
dffkw2t

Do wypadku we Wrocławiu doszło na skrzyżowaniu ulic Żmigrodzkiej i Jana Kasprowicza. Z pierwszych ustaleń wynika, że to kierowca ciężarówki nie ustąpił pierwszeństwa tramwajowi linii 7. Wiadomo, że kierowca tira był trzeźwy.

Po uderzeniu przez tira tramwaj wypadł z torów. Pięć osób w tym motorniczy zostało lekko rannych. Wszystkich pogotowie zabrało już na obserwację do szpitala.

Wrocław. Poważny wypadek spowodował korki

W rejonie wypadku zarówno kierowcy, jak i pasażerowie muszą się liczyć z utrudnieniami. Tramwaje i autobusy skierowano objazdem.

Tuż po odjeździe strażaków z miejsca zdarzenia, pierwszy wagon, który wyleciał z torów zaczął się palić. Pod pojazdem pojawiły się płomienie, które pracownicy MPK ugasili ręcznymi gaśnicami - informuje "Głos Wielkopolski".

Tramwaje linii 1 i 7 skierowano objazdem przez Dworzec Nadodrze, pl. Staszica, most Osobowicki i u. Bałtycką. Autobusy linii 105, 108, 111, 118, 119, 129, 142, K skierowano objazdem przez ulice Bałtycką i Żmigrodzką.

dffkw2t

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

Zobacz także: Pierwszy dzień wakacji. Sprawdzamy jak Polacy wypoczywają nad Bałtykiem

dffkw2t

Podziel się opinią

Share
dffkw2t
dffkw2t
Więcej tematów