Trwa ładowanie...
ycipk-146rfc
ycipk-146rfc
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
internet

Wirus zamiast próby samobójczej Michaela Jacksona

E-maile z informacją o rzekomej próbie samobójczej gwiazdora muzyki pop Michaela Jacksona, oskarżonego o molestowanie seksualne nieletnich chłopców, rozsyłają hakerzy, by w ten sposób włamywać się do komputerów - poinformowała brytyjska firma antywirusowa
Sophos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-146rfc

Hakerzy rozsyłają wiadomości o treści: "Ubiegłej nocy na swoim ranczo Neverland Michael Jackson próbował popełnić samobójstwo". W temacie wpisują słowa "Próba samobójcza" - powiedział specjalista ds. ochrony antywirusowej Sophosu.

E-mail wymaga od odbiorcy kliknięcia na link, który łączy ze stroną, gdzie niezauważalnie dla użytkownika w jego komputerze instaluje się złośliwy kod.

Jeśli klikniesz na link, przeniesiesz się na stronę, na której pojawi się komunikat, że jest ona w tej chwili przeciążona, co wszystkich żądnych sensacji na temat Jacksona może nie zdziwić - dodała Carole Theriault, konsultantka z Sophosu.

ycipk-146rfc
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-146rfc

ycipk-146rfc
ycipk-146rfc