Wirtualna Polska najczęściej czytanym portalem informacyjnym w Wielkiej Brytanii

Portal Wirtualna Polska jest jednym z najczęściej czytanych wśród mieszkańców Wysp Brytyjskich - informuje brytyjski dziennik "The Guardian". Na swoich stronach internetowych dziennik publikuje raport pracowni Similar Web za 2015 rok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wirtualna Polska najczęściej czytanym portalem informacyjnym w Wielkiej Brytanii
(WP)

Raport wskazuje ranking najczęściej czytanych portali informacyjnych, w którym WP znalazła się na szóstym miejscu, a także najbardziej czytanych grup medialnych. W tym ostatnim rankingu WP znalazła się na dziewiątym miejscu.

W rankingu portali informacyjnych znalazły się kolejno:
1.bbc.co.uk,

  1. msn.com,
  2. dailymail.co.uk,
  3. theguardian.com,
  4. telegraph.co.uk,
  5. Wirtualna Polska,
  6. Onet,
  7. Sports.com,
  8. newsnow.co.uk,
  9. mirror.co.uk.

Na pierwszym miejscu w rankingu grup medialnych znalazły się dwie strony BBC (bbc.com i bbc.co.uk), portal MSN, DMG Media (Mail Online), Trinity Mirror, The Telegraph oraz Sky. Za Wirtualną Polską, na 11. miejscu był BuzzFeed, na 12. The Independent. Na odległym 109. miejscu znalazł się w tym zestawieniu The Time, według raportu głównie przez płatną subskrypcję.

Raport napisano na podstawie liczby odsłon mobilnych (np. na komórkach) oraz na komputerach. Według niego, aż 2/3 wszystkich wiadomości, czytanych w Internecie przez mieszkańców Wielkiej Brytanii, publikowanych jest przez 10 grup medialnych.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.