Trwa ładowanie...
d60rxdc

Wie tylko, że jest Hiszpanem, ale mówi tylko po polsku. Szedł środkiem jezdni autostradą A4

Mundurowi z Małopolski proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Służby zatrzymały go, gdy szedł środkiem jezdni autostradą A4. Mężczyzna nie wie, kim jest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wie tylko, że jest Hiszpanem, ale mówi tylko po polsku. Szedł środkiem jezdni autostradą A4
(Policja)
d60rxdc

Odnaleziony mężczyzna utrzymuje, że jest Hiszpanem. Nie zna hiszpańskiego, za to płynnie posługuje się językiem polskim. Mężczyzna twierdzi, że 27 stycznia br. przyleciał do Katowic z Barcelony, a później zgubił dokumenty. Trzy dni później znaleziono go na autostradzie - czytamy.

Policja podała rysopis mężczyzny. Ma on około 30-45 lat, 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Funkcjonariusze opisują jego twarz jako owalną, mężczyzna ma też tzw. "wysokie czoło" (czyli łysinę czołową) i pełny zarost. Nie posiada żadnych tatuaży ani znaków szczególnych. Używa okularów korekcyjnych kształtu prostokątnego z jasnymi oprawkami.

Policja
Podziel się

Odnaleziony mężczyzna przebywa obecnie w jednym z krakowskich szpitali. Policjanci proszą, by wszelkie informacje mogące pomóc w jego identyfikacji kierować na adres Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP cpozkgp@policja.gov.pl oraz na nr (0-22) 60 510 05.

Policja
Podziel się

Zobacz też: Napad na Lidla w Dublinie

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d60rxdc

Podziel się opinią

Share

d60rxdc

d60rxdc
Więcej tematów