Trwa ładowanie...
d1awd8c

Wassermann startuje z dopingiem Dudy. Nowy rzecznik zdradził

- Małgorzata Wassermann startuje w wyborach "z gorącym dopingiem pana Andrzeja Dudy" - przyznał nowy rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Zdecydował się także przeprosić za zachowanie sprzed lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Błażej Spychalski przyznał, że teraz zarabia mniej
Błażej Spychalski przyznał, że teraz zarabia mniej (East News)
d1awd8c

- Pan prezydent doskonale zna się z panią poseł Wassermann, niezwykle ją ceni. Choć oczywiście pan prezydent z natury nie angażuje się w samorządową kampanię wyborczą, natomiast niezwykle ceni i wspiera panią przewodniczącą - mówił Błażej Spychalski, minister w Kancelarii Prezydenta w Porannej rozmowie RMF FM. Dodał, że Małgorzata Wassermann startuje w wyborach "z gorącym dopingiem pana Andrzeja Dudy".

Spychalski był wcześniej szefem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tomaszowie Mazowieckim. Prowadzący program Robert Mazurek spytał go o różnicę w zarobkach tam i w Kancelarii Prezydenta. Wiadomo, że jako prezes największej spółki komunalnej w Tomaszowie Mazowieckim Spychalski tylko w ubiegłym roku zarobił ponad 200 tys. zł. Teraz będzie zdecydowanie mniej.

d1awd8c

- Takie są realia pracy w ministerstwach, pracy w Kancelarii Prezydenta. Zarobki oczywiście nie powalają - przyznał Spychalski.

Skomentował również swój post sprzed kilku lat, kiedy chciał lustrować rodziny znanych dziennikarzy. Jeszcze w poniedziałek mówił w TVN24, że niczego nie żałuje.

- Jest mi przykro z tego powodu, że coś takiego kiedyś zrobiłem. Byłem młody, niedoświadczony. Dopiero zaczynałem swoją przygodę z prawdziwą polityką. Niemniej jednak tutaj, teraz u pana redaktora Mazurka... Jeżeli kogoś ten wpis dotknął, poczuł się nie tak, jak być powinno, to w tym miejscu przepraszam - powiedział.

Nowy rzecznik Dudy

Błażej Spychalski został w piątek oficjalnie powołany przez prezydenta na funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta. Jednocześnie z Pałacem Prezydenckim pożegnał się dotychczasowy rzecznik Krzysztof Łapiński.

d1awd8c

Błażej Spychalski w 2010 r. był szefem sztabu kampanii samorządowej PiS w województwie łódzkim. Później odpowiadał za kampanię Andrzeja Dudy w regionie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Tragedia w Szaflarach. Zobacz jak wyglądał eksperyment procesowy

d1awd8c

Podziel się opinią

Share
d1awd8c
d1awd8c
Więcej tematów