Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany Komfort S.A.

Jakie drzwi wewnętrzne do mieszkania i domu wybrać? Tutaj znajdziesz odpowiedź!

Wbrew pozorom, wybór drzwi wewnętrznych nie jest sprawą błahą. Mimo iż często ich nie dostrzegamy, stanowią one istotny element wystroju pomieszczenia. Dlatego, gdy tylko zdecydujesz, w jakim stylu i kolorystyce urządzone będzie wnętrze, zadbaj o dopasowanie odpowiednich drzwi. Czym warto się kierować podczas poszukiwań idealnego modelu?

 Źródło: Komfort.pl
d2jf56f
d2jf56f

Dopasuj drzwi do innych elementów wyposażenia

Aby uzyskać najlepszy efekt, kolor drzwi powinien korespondować z odcieniem podłogi. Nie oznacza to jednak, że muszą mieć tę samą barwę. Przeciwnie, mogą ze sobą kontrastować (np. czarne drzwi i dębowa posadzka) lub tworzyć harmonijny gradient. Nie zapominajmy jednak o tym, żeby we wnętrzu nie dominowały więcej niż 2-3 różne kolory. Dlatego, jeśli zdecydujemy się na drzwi kontrastujące z podłogą, należy zadbać o to, by pasowały np. do ram okien lub mebli. Pozwoli to uzyskać harmonijny, uporządkowany efekt.

Trzeba też zwrócić uwagę na to, by drzwi wewnętrzne były dobrane nie tylko do jednego pomieszczenia. Przykładowo, model wybrany do łazienki musi pasować zarówno do niej, jak i do przedpokoju.

 Komfort.pl
Źródło: Komfort.pl

Postaw na jakość

Dobrze dobrane drzwi pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale i zdobią wnętrze. Aby jednak prezentowały się naprawdę dobrze, muszą się wyróżniać najwyższą jakością. Nie tylko dlatego, że niezbyt solidne, tanie materiały zawsze będą na takie wyglądać. Możemy mieć niemal stuprocentową pewność, że szybciej ulegną zniszczeniu na skutek codziennej eksploatacji. Dlatego wybór solidnych drzwi jest kwestią nie tylko estetyczną, ale i ekonomiczną.

d2jf56f

Nie tylko drzwi rozwierane

Choć tradycyjne drzwi jednoskrzydłowe cieszą się niesłabnącą popularnością, nie jest to jedyna opcja, jaką mamy do wyboru. Oczywiście są bardzo praktyczne i sprawdzą się w większości pomieszczeń, ale w niektórych sytuacjach warto wybrać nieco bardziej oryginalną propozycję, która podkreśli charakter wnętrza.

 Komfort.pl
Źródło: Komfort.pl

W przypadku salonu lub jadalni ciekawym, nawiązującym nieco do trendów z przeszłości wyborem będą drzwi dwuskrzydłowe. Dobrze sprawdzają się w przejściach między pomieszczeniami, które możemy chcieć od czasu do czasu od siebie oddzielić.

Ciekawą propozycję stanowią składane drzwi harmonijkowe oraz przesuwne. To doskonały wybór w przypadku niewielkich mieszkań lub wąskich przejść, gdy zależy nam na maksymalnej oszczędności miejsca. Te ostatnie, wykonane ze szkła lub solidnego drewna, prezentują się niezwykle efektownie. Różnorodność dostępnych modeli sprawia, że mogą stanowić część wystroju zarówno wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych czy skandynawskich, jak i np. rustykalnych.

d2jf56f

Drzwi wewnętrzne w salonach Komfort

Nadal nie wiesz, jakie drzwi wewnętrzne najlepiej sprawdzą się w Twoim domu? Nie musisz podejmować decyzji samodzielnie. Zdaj się na profesjonalistów; po prostu odwiedź salon stacjonarny Komfort w Warszawie i skonsultuj się z doświadczonymi doradcami. Podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązania, dzięki którym wybierzesz drzwi najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom. Sprawdź, gdzie możesz nas znaleźć:

Do salonu przy ulicy Górczewskiej dojedziesz nie tylko z najbliższej okolicy – Jelonek i Bemowa – ale także z centrum miasta. Sklep położony jest w kompleksie handlowo-usługowym u zbiegu ulicy Powstańców Śląskich oraz Alei Obrońców Grodna. Można do nas łatwo dojechać samochodem, ale także komunikacją miejską. W pobliżu zatrzymują się liczne autobusy, zapewniające dogodne połączenia z wieloma dzielnicami Warszawy. Bez trudu dotrzesz do nas także z miejscowości sąsiadujących ze stolicą od zachodu.

d2jf56f

Górczewska 218, 01-460 Warszawa

511 770 361

Artykuł sponsorowany Komfort S.A.
d2jf56f

WP Wiadomości na:

d2jf56f
Więcej tematów