Trwa ładowanie...
d3hfkkf

Warszawa tonie w śmieciach. Ogromny problem dwóch dzielnic

Warszawa ma problem ze śmieciami. Na stołecznej Białołęce i Targówku przed posesjami zalegają worki ze śmieciami. Miasto się tłumaczy. Okazuje się, że wywóz nieczystości to "zadanie skomplikowane logistycznie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa ma problem ze śmieciami
Warszawa ma problem ze śmieciami (East News)
d3hfkkf

Warszawa. Mieszkańcy Białołęki i Targówka skarżą się, że miasto nie wywozi śmieci. Jedna z mieszkanek twierdzi, że ponad dwa tygodnie temu minął termin odbioru plastików, a pojemniki są przepełnione. Gabaryty czekają na wywiezienie ponad dwa miesiące.

Jak informuje Polsat News, powołując się na PAP, przed domami jednorodzinnymi na Białołęce i Targówku jest coraz więcej worków ze śmieciami. Ponoć mają zostać wywiezione za kolejne dwa tygodnie. Tak ponoć przekazała jednej z lokatorek mieszkającej na tzw. Zielonej Białołęce firma Partner sp. z o.o., która jest liderem konsorcjum obsługującego dzielnicę.

Jak tłumaczy ratusz, "przejęcie realizacji zadania (wywozu śmieci - red.) przez nowego operatora okazało się zadaniem skomplikowanym logistycznie". Dodał jednak, że reklamacji jest już mniej niż było.

d3hfkkf

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Szum wokół edukacji seksualnej. Jarosław Gowin o Anji Rubik: mam inne autorytety

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3hfkkf

Podziel się opinią

Share

d3hfkkf

d3hfkkf
Więcej tematów